به صفحه خرید پکیج شب امتحان خوش آمدید

توجه داشته باشید به منظور ارائه خدمات موثرتر، تنها راه خرید دوره ، پرداخت از طریق کارت به کارت و انتقال به حساب بانکی استاد با نام کامل «سید شهاب الدین دانش میرکهن» انجام می شود.

برای خرید پکیج شب امتحان ، مبلغ 250,000 تومان را به شماره کارت 6037997518026092 واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به بخش واتساپ ارسال نمایید

شماره واتساپ : 09051674152

*قبل از انجام واریز موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید:

1- بعد از اینکه مبلغ مورد نظر را به شماره کارت استاد واریز کردید، عکس فیش واریزی را به بخش واتساپ ارسال کرده و در انتها کلمه «رسید» را تایپ کنید تا پیامتان سریعا خوانده شود و بلافاصله به پکیج دسترسی پیدا کنید. یعنی به این صورت:

555


2- بلافاصله پس از بررسی فیش واریزی توسط بخش واتساپ، لینک پکیج شب امتحان در اختیارتان قرار میگیرد. بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت زمان نخواهید داشت.


3- پکیج شب امتحان شامل حدود 15 الی 17 ساعت فیلم آموزشی جمع بندی نیم سال اول و دوم به همراه حل نمونه سوالات تشریحی خرداد است که کمکتان می کند در امتحانات خرداد نمره 20 شیمی را کسب کنید. حتی اگر در شیمی صفر هم باشید با مشاهده آموزش های این پکیج و دیدن نمونه سوالاتی که تحلیل می شود خواهید توانست به نمره دلخواهتان برسید.


4- این پکیج به صورت دانلودی بوده و بلافاصله بعد از ثبت نام، در اختیارتان قرار میگیرد. (همچنین الزامی به دانلود ویدیوها نیست چون میتوانید آن ها را از طریق سایت به صورت آنلاین نیز مشاهده کنید)


5- برای خرید و دریافت سریع پکیج، ابتدا مبلغ مورد نظر را واریز کنید و سپس روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک نمایید