توجه : دوره نخبگان شیمی هیچ گونه پشتیبانی ندارد که شما عزیزان بخواهید سوالتان را از کسی بپرسید تا آن شخص مسئله شما را حل کند! پاسخ تمامی سوالاتتان در همین صفحه وجود دارد. لطفا وقت بگذارید و پاسخ سوال خود را پیدا کنید. با تشکر: استاد شهاب دانش

مشاهده ویدیوی زیر الزامی است. پس قبل از بررسی سوال خود، ابتدا 21 دقیقه وقت بگذارید و ویدیوی زیر را ببینید

bfdd66cd30ac7294f8764f95f6e5861f«پرسش و پاسخ پشتیبانی»

مشکل ورود به حساب کاربری: من اطلاعاتم را به درستی وارد می کنم اما با خطا مواجه می شوم؟

سایت و سیستم هیچ وقت مانند ما انسان ها خطا نمی کند و اگر پس از ورود اطلاعاتتان با خطا مواجه شدید بدانید قطعا اطلاعات نادرست وارد می کنید.

به موارد زیر توجه کنید:

1- مشاهده ویدیوی 21 دقیقه ای برای رفع این مشکل الزامی است!

2- از اطلاعات ذخیره شده در کادر نام کاربری و رمز عبور خودداری کنید و خودتان اطلاعات را وارد کنید.

3- در وارد کردن اطلاعات، دقیقا آدرس ایمیل و رمز عبورتان را کپی کنید و جایگذاری کنید. (اگر به روش کارت به کارت دوره را خریداری کرده اید، خودتان چیزی را تایپ نکنید بلکه کپی کنید)

4- در هنگام کپی کردن آدرس ایمیل و رمز عبور توجه داشته باشید که هیچ خط فاصله یا حرف اضافه ای کپی نشده باشد.

5- اگر از هر نظر مطمئن هستید اطلاعاتتان را به درستی وارد کرده اید ولی باز هم با خطا موجه شده اید، برای بار دوم هم همان اطلاعات را وارد کنید. اگر بار دوم هم وارد نشد پس بدانید صد در صد اطلاعاتتان نادرست است و باید به درستی وارد کنید. اگر بلد نیستید چطور این موارد ساده را اجرا کنید ، لطفا متن پیام مربوط به اطلاعات کاربری خود را به یک نفر از اعضای خانواده تان که کار کردن با  اینترنت را بلد است بدهید تا کمکتان کند وارد حسابتان شوید. در غیر این صورت ما کاری نمیتوانیم برایتان انجام دهیم چون همه چیز واضح است!

6- از زدن دکمه مرا به خاطر بسپار ترجیحا خودداری کنید.

7- اگر 5 بار اطلاعاتتان را به اشتباه وارد کنید، حساب کاربریتان به مدت 12 ساعت مسدود می شود و باید صبر کنید تا از مسدودیت خارج شوید. در طول زمان مسدودی ما کاری نمیتوانیم برایتان انجام دهیم. بعد از 12 ساعت مجددا به سایت مراجعه کنید.

علت مسدود شدن حساب کاربری من چیست؟

اگر 5 بار اطلاعاتتان را به اشتباه وارد کنید، حساب کاربریتان به مدت 12 ساعت مسدود می شود و باید صبر کنید تا از مسدودیت خارج شوید. در طول زمان مسدودی ما کاری نمیتوانیم برایتان انجام دهیم. بعد از 12 ساعت مجددا به سایت مراجعه کنید.

چرا وقتی بر روی بخش «دوره ها» کلیک می کنم، چیزی نشان داده نمی شود؟

این موضوع دو حالت دارد و در هر دو حالت مشکل باید از طرف شما حل شود نه از طرف ما!

حالت اول: زمانی است که شما روی بخش «دوره ها» کلیک می کنید ولی هیچ صفحه ای برایتان بارگذاری نمی شود. علت این امر به این دلیل است که مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد و همچنین نسخه اندروید یا ios گوشی شما پایین است. اگر از گوشی های قدیمی با مدل اندروید ضعیف یا ios ضعیف استفاده کنید این مشکل برایتان ایجاد خواهد شد. برای برطرف کردن این موضوع لازم است از یک مرورگر استاندارد مثل chrome استفاده کرده و همچنین حتما مرورگرتان را بروزرسانی کنید. چنانچه طریقه بروزرسانی مرورگر را بلد نیستید از گوشی یکی از اعضای خانواده تان که مدل اندروید بالاتر یا ios بالاتری دارد استفاده نمایید. همچنین اگر از کامپیوتر یا لپتاب استفاده کنید هرگز این مشکل برایتان ایجاد نخواهد شد.

حالت دوم: زمانی است که شما روی بخش «دوره ها» کلیک می کنید ولی در صفحه ای که بارگذاری می شود، دوره ها به صورت قفل شده هستند. این بدان معناست که شما اطلاعاتتان را به نادرستی وارد کرده اید. توجه کنید که شما فقط با آدرس ایمیل و رمز عبوری که با آن دوره را خریداری کرده اید می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اگر هر اطلاعاتی به جز آن را وارد کنید، دوره برای شما نشان داده نخواهد شد. و فرقی نمی کند از چه سیستمی برای ورود به سایت استفاده می کنید. حتما باید اطلاعاتتان را به درستی وارد نمایید.

پس در هر دو حالت مشکل باید از طرف شما حل شود!

توجه داشته باشید طبق قوانین و مقررات سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال افرادی که از سیستم های نامناسب و قدیمی برای مشاهده دوره استفاده می کنند نداریم! این بر عهده دانش آموز است که از سیستم استاندارد (یعنی گوشی موبایل با اندروید کافی و یا کامپیوتر مناسب) برای مشاهده دوره استفاده نماید!

در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر دارید، ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

زمانی که سایت با اختلال مواجه شود باید چه کار کنم؟

باید صبر کنید تا اختلال سایت برطرف شود چون این اختلال برای همه اعضای سایت وجود دارد نه فقط شما.

با توجه به اینکه ویدیوهای دوره قابلیت دانلود دارند، توصیه میکنیم جلساتی که نیاز دارید را دانلود کنید که در زمان اختلال بتوانید از آموزش ها استفاده نمایید.

لطفا در زمان اختلال به کسی پیام ندهید! چون کاری از ما ساخته نیست!

مجموعه خط به خط را چطور دانلود کنم؟

وقتی وارد پنل دوره شدید، در ابتدای هر فصل نوشته شده «دانلود جزوات فصل»!

جزوات هر فصل شامل جزوه درسنامه به همراه جزوه تست های خط به خط است!

پاسخنامه تست های خط به خط کجاست؟

در صورتی که میخواهید پاسخنامه تست های خط به خط را دانلود کنید به انتهای پنل مراجعه کنید و روی دکمه زرد رنگ «دانلود پاسخنامه تست های خط به خط» کلیک نمایید.

فایل جزوات برای من باز نمی شود؟

جزوات به صورت فایل فشرده ZIP در اختیارتان قرار میگیرد. بنابراین برای باز کردن آن ها باید از نرم افزار های کمکی RAR و ZIP مانند نرم افزار Winrar استفاده کنید تا آن ها را از حالت فشرده خارج نمایید.

چنانچه بلد نیستید چطور فایل ZIP را از حالت فشرده خارج کنید، به کسی که این مورد را بلد است بدهید. چون ما کاری نمیتوانیم برایتان انجام دهیم.

تست های خط به خط دوازدهم کجاست؟

طبق بخش «سوالات متداول» که در صفحه توضیحات دوره و قبل از خرید در اختیارتان قرار گرفت گفته شد مجموعه خط به خط فقط برای شیمی دهم و یازدهم تدوین شده است.

یعنی شیمی دوازدهم مجموعه خط به خط ندارد!

برای تسلط بیشتر می توانید از هر کتاب تستی که دارید استفاده نمایید.

آیا جزوه ها به صورت چاپی نیستند؟

خیر! طبق بخش «سوالات متداول» که در صفحه توضیحات دوره و قبل از خرید در اختیارتان قرار گرفت گفته شد جزوه ها به صورت فایل pdf در اختیارتان قرار میگیرد. همچنین گفته شد هیچ بسته ای قرار نیست برایتان پست یا ارسال شود بلکه تمام امکانات دوره در یک پنل هوشمند در اختیارتان قرار میگیرد.

هر دانش آموزی ملزم است قبل از خرید بخش «سوالات متداول» را مطالعه نماید. هیچ بهانه ای از بابت مطالعه نکردن این بخش پذیرفته نیست!

پنل تا چه زمانی برای من فعال است؟

ما قطعیتی از این بابت که پنل دقیقا تا چه زمانی فعال است نمیدهیم. اما این قطعیت را میدهیم که تا زمان کنکورتان فعال باشد. اما اگر برای بار دوم بخواهید پشت کنکور بمانید هیچ قطعیت و تضمینی نمی دهیم.

بنابراین توصیه می کنیم ویدیوهای دوره را دانلود کنید و در یک جای امن ذخیره نمایید که همیشه و تا ابد به آموزش ها دسترسی داشته باشید.

قبلا در کانال های تلگرامی دوره عضو بودم اما الان نیستم. چه کار کنم؟

کانال های تلگرامی به طور کامل غیرفعال هستند و دیگر هیچ دانش آموزی نباید در آن ها عضو باشد زیرا هر آنچه که نیاز دارید در پنل دوره در اختیارتان قرار گرفته است!

چرا دوره جمع بندی از پنل حذف شده است؟

توجه: عزیزانی که دوره جامع نخبگان شیمی را خریداری کرده اند، برای مشاهده پنل جمع بندی کنکور، باید آن را خریداری کنند. اما به جای 990 هزار تومان با مبلغ 250 هزار تومان میتوانند این دوره را خریداری نمایند. توجه کنید ویدیوهای دوره همان است! فقط دسته بندی جلسات و نوع جزوات متفاوت است. برای خرید این پنل اینجا کلیک کنید

سوالات مشاوره ای ام را از کجا بپرسم؟

طبق ویدیوی 21 دقیقه ای بالا توضیح داده شد که در انتهای هر پنل، یک دکمه سفید رنگ قرار گرفته است به نام «سوال مشاوره ای دارم»

روی آن دکمه کلیک کنید تا پاسخ سوال مشاوره ای خود را مشاهده کنید. اگر سوال مشاوره ای تان در آن بخش قرار ندارد یعنی خارج از محدوده دوره است و باید از مشاور تحصیلی خود آن را بپرسید.

چرا بعد از اینکه بخش پشتیبانی دوره را برایم فعال کرد، دیگر به سوالاتم جواب نمی دهد؟

دوره نخبگان شیمی هیچ گونه پشتیبانی ندارد که شما عزیزان بخواهید سوالتان را از کسی بپرسید تا آن شخص مسئله شما را حل کند! پاسخ تمامی سوالاتتان در همین صفحه وجود دارد. لطفا وقت بگذارید و پاسخ سوال خود را پیدا کنید.

مشاهده ویدیوی 21 دقیقه ای که در ابتدای همین صفحه است الزامی می باشد. پس قبل از بررسی سوال خود، ابتدا 21 دقیقه وقت بگذارید و ویدیوی بالا را ببینید.

چرا گاهی اوقات سرعت پخش ویدیوها و یا دانلود آن ها برایم کند است؟

علت این امر فقط به دلیل کندی سرعت اینترنت شماست و هیچ ارتباطی به سایت ما ندارد. اگر میبینید پخش یا دانلود ویدیوها به کندی انجام می شود دو علت می تواند داشته باشد:

1- فیلترشکنتان روشن است (ترجیحا باید فیلترشکنتان خاموش باشد، البته بعضی از فیلترشکن ها تاثیری در کندی پخش یا دانلود ندارند!)

2- سرعت اینترنتتان کند است (که این عامل یا مربوط به موقعیت جغرافیایی شماست و یا به دلیل این است که اپراتور صادر کننده اینترنت شما در آن بازه زمانی با اختلال مواجه است)

بنابراین کند بودن پخش ویدیو و یا کند بودن سرعت دانلود هیچ ارتباطی به سایت ما ندارد. چون سایت ما حداکثر سرعت ممکن برای پخش ویدیوها و همچنین دانلود آن ها را دارد. یعنی علت کند بودن فقط و فقط مربوط به اینترنت شماست و شما باید آن را برطرف کنید!

چرا نباید از ویرایش حساب استفاده کنم؟

به دلیل احتمال فراموشی اطلاعات توسط برخی از دانش آموزان، امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام وجود ندارد. پس لطفا در حفاظت از اطلاعات کاربری خود کوشا باشید. زیرا طبق قوانین و مقررات سایت، فعال سازی مجدد دوره مشمول هزینه است.

چرا در زمان قطعی اینترنت، بعضی سایت ها مثل آپارات بالا می آیند ولی سایت کنکوریوم بالا نمی آید؟

سایت کنکوریوم مانند خیلی از سایت های پیشرفته جهان، دیتا سنتر آن در خارج از کشور قرار دارد. بنابراین زمانی که اینترنت قطع می شود فقط سایت هایی که دیتا سنتر آن ها داخل کشور است مثل آپارات، دیجی کالا و… قابل نمایش هستند ولی سایت هایی که دیتاسنتر آن ها خارج  از کشور است قابل نمایش نیستند. پس در زمان قطعی اینترنت باید صبر کنید تا اینترنت جهانی وصل شود.

همچنین ویدیوهای دوره قابلیت دانلود دارند. بنابراین توصیه می کنیم قبل از قطعی اینترنت تمام جلساتی که نیاز دارید را دانلود کنید تا در زمان قطعی اینترنت بتوانید آن ها را ببینید.

آیا دوره ضمانت بازگشت وجه دارد؟

خیر به هیچ عنوان! طبق قوانین سایت، دوره های ما هیچ گونه ضمانت بازگشت وجهی ندارند، زیرا:

1- ما به اثربخشی دوره ها ایمان صد در صد داریم و اگر دانش آموزی نتیجه نمیگیرد مشکل از آموزش های دوره نیست بلکه مشکل از عدم تعهد دانش آموز به دوره است!

2- تمام توضیحات مربوط به ویژگی های دوره در بخش «سوالات متداول» در صفحه توضیحات دوره و قبل از خرید در اختیار عموم قرار گرفته است. بنابراین هیچ بهانه ای از بابت مطالعه نکردن این بخش پذیرفته نیست.

3- به اندازه کافی آموزش رایگان در سایت قرار گرفته است تا دانش آموز با سبک آموزش های ما آشنا شود. 

4- در بخش قوانین سایت که در انتهای سایت به صورت بزرگ درج شده است تمامی این موارد قبلا بازگو شده است.

5- توجه داشته باشید طبق قوانین و مقررات سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال افرادی که از سیستم های نامناسب و قدیمی برای مشاهده دوره استفاده می کنند نداریم! این بر عهده دانش آموز است که از سیستم استاندارد (یعنی گوشی موبایل با اندروید کافی و یا کامپیوتر مناسب) برای مشاهده دوره استفاده نماید!

بنابراین ما تحت هیچ شرایطی بازگشت وجه نداریم.

لطفا متن زیر را حتما مطالعه کنید:

توجه مهم: هر بار که میخواهید وارد سایت شوید موارد زیر را رعایت کنید:

1- ترجیحا بهتر است آدرس سایت را در گوگل سرچ نکنید بلکه آدرس konkurium.com را در بخش نوارآدرس مرورگر خود وارد نمایید (به املای دقیق آن توجه کنید!)

2- از مرورگرهای داخلی مانند تلگرام، سروش پلاس و سایر پیامرسان های دیگر برای باز کردن سایت استفاده نکنید بلکه از یک مرورگر استاندارد مثل Chrome (یا هر مرورگر استاندارد دیگر) استفاده نمایید.

توجه: چنانچه تاکنون حساب کاربری نساخته اید، روی فرم ثبت نام کلیک کنید و چنانچه قبلاً حساب کاربری ساختید، روی فرم ورود کلیک نمایید.