j

متناسب با سبک جدید و خلاقانه کنکورهای اخیر

مدرس دوره: شهاب دانش

titr min

ویژه دهمی ها، یازدهمی ها، کنکوری های 1403 و به بعد

تعداد دانشجو

up

سوالی که خیلی ها از من میپرسند این است که استاد دانش آیا شما کلاس خصوصی، پکیج آموزشی، دوره و هر چیزی که هم شامل آموزش صفرتا صد شیمی باشد و از هر نظر خیالمان را از بابت شیمی راحت کند دارید؟

در جواب باید بگویم تنها منبع آموزش من که از تمام کلاس های خصوصی که تا الان برگزار کرده ام پربازده تر ، کامل تر و نتیجه بخش تر بوده است فقط و فقط «دوره پیشرفته نخبگان شیمی» می باشد. 

در این دوره آموزش تمام مطالب به صورت کاملا مفهومی و بدون اضافه گویی در اختیارتان قرار میگیرد و به جای یادگیری تکنیک های آبکی و من درآوردی، اصل مفهوم را یاد میگیرید تا بتوانید علت کلمه به کلمه کتاب درسی را به راحتی درک کنید!

و ثانیاً به جای تحلیل کردن تعداد بسیار زیادی تست غیرهدفمند، با بررسی حجم معقولی از تست های تیپ هدفمند خیلی زود به اوج تسلط ممکن خواهید رسید!

در این دوره به شما قول میدهم در هر سطحی که اکنون هستید متخصص تست زنی در شیمی خواهید شد و به جرات می توانم بگویم دانش آموزی که این دوره را در اختیار داشته باشد، از هر کلاس آموزشی یا هر دوره دیگری در شیمی بی نیاز خواهد شد!

سوالی که خیلی ها از من میپرسند این است که استاد دانش آیا شما کلاس خصوصی، پکیج آموزشی، دوره و هر چیزی که هم شامل آموزش صفرتا 100 شیمی باشد و همچنین مطالب را به خوبی جمع بندی نماید دارید؟

در جواب باید بگویم تنها منبع آموزش من که از تمام کلاس های خصوصی که تا الان برگزار کردم پربازده تر ، کامل تر و نتیجه بخش تر است فقط و فقط «دوره پیشرفته نخبگان شیمی» می باشد. 

در این دوره آموزش تمام مطالب به صورت کاملا مفهومی، بدون اضافه گویی و با ساده ترین زبان در اختیارتان قرار میگیرد تا در هر سطحی که هستید به راحتی بتوانید از پس سبک جدید سوالات چالشی کنکور سراسری بر بیایید.

در این دوره به جای یادگیری تکنیک های آبکی و من درآوردی، اصل مفهوم را یاد میگیرید تا بتوانید علت کلمه به کلمه کتاب درسی را به راحتی درک کنید.

همچنین به جای تحلیل کردن تعداد بسیار زیادی تست غیرهدفمند، با بررسی حجم معقولی از تیپ تست های هدفمند خیلی زود به اوج تسلط ممکن خواهید رسید!

در این دوره به شما قول میدهیم در هر سطحی که اکنون هستید متخصص تست زنی در شیمی خواهید شد به جرات می توان گفت از هر دوره یا کلاس آموزشی بی نیاز خواهد شد!

در ویدیوی زیر توضیحات کلی دوره ذکر شده است:

توجه: با توجه به وضعیت اینترنت خود، برای پخش شدن بهتر ویدیوها، روی ویدیوی یکی از سرورهای «ایران» یا «اروپا» کلیک کنید.

سرور ایران

سرور اروپا

فایل صوتی ویدیوی بالا:

توجه: لطفا توضیحاتی که در این صفحه قرار گرفته است (از جمله ویدیوی بالا و توضیحات متنی) را مشاهده و بررسی کنید تا با ویژگی های دوره نخبگان آشنا شوید

ویژگی های این دوره

آموزش درسنامه و تحلیل تست به صورت ویدیویی

سازوکار دوره به این صورت است که ابتدا درسنامه و مفاهیم هر مبحث به صورت ویدیویی تدریس می شود و بلافاصله برای همان مبحث، تست های تیپ آموزشی به صورت ویدیویی تحلیل می گردد، آن هم به زبانی کاملا ساده و روان و در عین حال حرفه ای.

تست هایی که در این دوره بررسی می شوند هم شامل تست های کنکور سراسری بوده و هم شامل تست های برگزیده آزمون های آزمایشی مختلف.

پرانرژی بودن فضای دوره

مهمترین ویژگی این دوره که به طور ناخودآگاه باعث می شود ساعت مطالعه بالایی را در درس شیمی داشته باشید، انرژی بالایی است که در آموزش ها وجود دارد و باعث میشود یادگیری فعال داشته باشد.

در تمامی قسمت های دوره سعی شده است مطالب با ساده ترین بیان ممکن به شما انتقال یابد.

تمامی این عوامل باعث می شود که در حین آموزش ، گذر زمان را احساس نکنید.

صرفه جویی در زمان و انرژی

حجم آموزش های دوره به گونه ای است که در عین کامل بودن ، از گفتن هر گونه هجویات خودداری شده و در تمامی جلسات سعی شده است که مطالب ، با ساده ترین بیان ممکن آموزش داده شوند تا در انرژی خود صرفه جویی اساسی کنید و زمان کافی برای مرور کردن مطالب داشته باشید.

این دوره هم ویژه دانش آموزان کنکوری است و هم دانش آموزان دهمی و یازدهمی…

نمونه جزوه

شما در این دوره برای هر پایه، 2 نوع جزوه دارید:

1- جزوه درسنامه 

2- جزوه تست های خط به خط

(برای دانلود نمونه جزوه، روی موارد بالا کلیک کنید)

در این دوره علاوه بر آموزش ویدیویی کامل مطالب هر پایه ، جزوات درسنامه هر کدام از پایه ها نیز در اختیارتان قرار می گیرد.

ویژگی خاص و منحصر به فردی که این جزوات دارند این است که دانش آموز را از متن کتاب درسی بی نیاز میکنند و هر آن چیزی که برای موفقیت در آزمون های آزمایشی و کنکور نیاز دارد در کوتاه ترین زمان ممکن به او انتقال می دهند. علاوه بر این ، در این جزوات تمام تیپ تست های کنکور سراسری و همچنین تست های برگزیده آزمون های آزمایشی بررسی می شوند تا دانش آموز به یک تسلط فوق العاده در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابد!

براساس آخرین تغییرات کتاب درسی

آموزش های این دوره (اعم از ویدیو ها و جزوات) براساس آخرین تغییرات کتاب درسی می باشند و هر زمان که محتوای کتاب درسی تغییر کرد بلافاصله آموزش های این دوره نیز بروزرسانی خواهد شد.

کنکوری های 1403 ، 1404 ، 1405 و … می توانند از محتوای این دوره بینظیر استفاده نمایند.

نتایج دانش آموزان دوره

سرور ایران

سرور اروپا

لیست آپشن های دوره

مجموعه تستی خط به خط

خط به خط

دانلود نمونه جزوه

علاوه بر تست های آموزشی که در دوره به صورت ویدیویی با شما کار می شود، یک مجموعه بانک تست بینظیر به نام مجموعه خط به خط در اختیارتان قرار میگیرد که دانش آموز را از هر منبع تستی دیگری در شیمی پایه بی نیاز خواهد کرد! این مجموعه شامل با کیفیت ترین تست های آزمون های آزمایشی مختلف مثل قلم چی، گاج، سنجش و گزینه دو است که به ترتیب خط به خط کتاب درسی طبقه بندی شده اند! به همین خاطر، نام این مجموعه ، «خط به خط» نامگذاری شده است! در ضمن این مجموعه تستی، پاسخنامه فراتشریحی دارد!

به جرات می توان گفت با بررسی و تحلیل این تست ها از هر منبع تستی دیگری بی نیاز خواهید شد و در کوتاه ترین زمان ممکن، روی هر مبحث، به یک تسلط فوق العاده خواهد رسید!

افزایش سرعت محاسبات ریاضی

در این دوره یک بخش جداگانه به محاسبات ریاضی اختصاص داده شده و تمام روش ها و تکنیک هایی که دانش آموز برای افزایش سرعت محاسبات نیاز دارد (نظیر تکنیک های کاربردی و قابل تعمیم ضرب، تقسیم، جمع و تفریق) آموزش داده می شود.

روش ها و تکنیک های محاسباتی که در این دوره آموزش داده می شوند تماما قابل تعمیم هستند و اینطور نیست که فقط برای موارد خاص کاربرد داشته باشد!

درست است که محاسبات یک مهارت است و مهارت با تمرین و تکرار به دست می آید اما یادگیری روش های محاسباتی که در این دوره به شما آموزش داده می شود موجب می گردد که سرعت محاسباتتان حداقل 2 تا 3 برابر شود و این یک شعار نیست!

تکلیف تستی منظم

برای تست زدن سردرگم نیستید،

بلکه برنامه دارید!

علاوه بر تحلیل ویدیویی تست های آموزشی، به شما تکلیف تستی هم داده می شود تا بدانید بعد از آموزش، چه تست هایی را باید تمرین کنید!

رسیدن به اوج تسلط

در این دوره بینظیر، ماهیگیری را یاد میگیرید؛ یعنی به حدی آموزش های دوره کامل است به شما قول میدهیم اگر ویدیوهای دوره را با دقت ببینید، تکالیف تستی دوره را انجام دهید و پاسخنامه تشریحی تست ها را تحلیل کنید نه تنها ابهامی برایتان باقی نمیماند بلکه میتوانید اشکال یا ابهام دیگران را برطرف کنید!

به عبارت دیگر، با آموزشهای این دوره تبدیل به یک استاد تمام عیار در درس شیمی خواهید شد و به بهترین نتیجه ممکن در آزمون ها و کنکور سراسری خواهید رسید…

برخی کارنامه های دانش آموزان (ورق بزنید)

panah

توجه بسیار مهم :

لطفا در صورتی روی دکمه زیر کلیک کنید که توضیحات بالا (از جمله ویدیوها و توضیحات متنی) را کامل مشاهده و بررسی کرده باشید

توجه: چنانچه تاکنون حساب کاربری نساخته اید، روی فرم ثبت نام کلیک کنید و چنانچه قبلاً حساب کاربری ساختید، روی فرم ورود کلیک نمایید.

توجه مهم: لطفا قبل از پیام دادن به بخش پشتیبانی، حتماً و حتماً توضیحات مربوط به دوره ها را از بخش «محصولات» که در منوی سایت قرار گرفته مطالعه کنید. چون پاسخ تمامی سوالاتتان داده شده است. با تشکر از توجه شما: شهاب دانش

آیدی پشتیبانی تلگرام: nokhbeganchem_support

آیدی پشتیبانی سروش: nokhbeganchem_support

پاسخگویی پیامکی : 09029875156 (فقط پیامک بدهید)