تعرفه دوره نخبگان شیمی

دوره VIP نخبگان تک پایه (به دلخواه)

1,100,000 تومان

980,000 تومان

دوره VIP نخبگان دوپایه (به دلخواه)

2,200,000 تومان

1,550,000 تومان

دوره VIP جامع نخبگان (هر 3 پایه)

3,300,000 تومان

2,200,000 تومان

panah

نحوه ثبت نام در دوره نخبگان شیمی

«تنها راه خرید دوره نخبگان» از طریق کارت به کارت یعنی انتقال بانکی است.

برای خرید ، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 5022291326933692 با نام کامل «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به آیدی nokhbeganchem_support@ در تلگرام یا در پیامرسان سروش پلاس ارسال کنید تا بلافاصله و در همان روز، آموزش های دوره در اختیارتان قرار گیرد. 

پس از واریز کافی است روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید و عکس فیش واریزی را به بخش پشتیبانی ارسال نمایید:

توجه1: این اطمینان را به شما می دهیم که پشتیبان های ما در بخش تلگرام و سروش پلاس، همه روزه (حتی روزهای تعطیل) حضور فعال داشته و امکان ندارد پیامی بی پاسخ بماند.

توجه2: شما بلافاصله پس از خرید و در همان روز، به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

برخی از دیدگاه ها و نتایج شما عزیزان:

لطفا ابتدا ویدیوی کوتاه زیر را مشاهده کنید:

سرور ایران

سرور اروپا

لطفا هرگونه سوالی دارید بخش سوالات متداول را مطالعه نمایید

در بخش «سوالات متداول» که در زیر آمده است، پاسخ تک تک سوالاتی که ممکن است داشته باشید داده شده است، سوالاتی از قبیل:

تعداد ساعت جلسات، تعداد صفحات جزوات، نحوه دسترسی به آموزش ها، حجم آموزش های دوره، سطح دوره ، نحوه ثبت نام، فضای دوره و ….

پس حتما اگر سوالی دارید، توضیحات این بخش را مطالعه نمایید

bfdd66cd30ac7294f8764f95f6e5861f«سوالات متداول»

آیا با خرید دوره نخبگان شیمی نیاز به دوره دیگری ندارم؟

دوره نخبگان شیمی یک مرجع 100 درصد کامل است که شما را از هر دوره و یا آموزش دیگری بی نیاز می کند. هم برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی تدوین شده است و هم برای دانش آموزان کنکوری. هر آنچه که برای رسیدن به نتیجه ایده آلتان نیاز دارید (از جمله آموزش صفر تا 100، جمع بندی مطالب و …) همگی در این دوره بی نظیر در اختیار شما قرار می گیرد. با توجه به برنامه ریزی هوشمندانه ای که در این دوره انجام شده است، شما به راحتی می توانید حداکثر بازدهی ممکن را در عین کیفیت و کمیت داشته باشید.

در هر سطحی که باشید این دوره بهترین انتخاب برای شماست… این را تضمین می کنیم…

آیا محتوای دوره جامع با دوره های تک پایه فرق می کند؟

هیچ فرقی ندارند! یعنی شما هم می توانید هر سه پایه را به صورت جداگانه تهیه نمایید و هم می توانید دوره جامع که شامل هر سه پایه با هم است را یکجا خریداری کنید. البته در صورتی که دوره جامع را خریداری کنید با مبلغ کمتری می توانید هر سه پایه را در اختیار داشته باشید.

برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی و دوازدهمی محتوای دوره چگونه است؟

دوره نخبگان برای دانش آموزان هر پایه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی شان است.

یعنی برای دانش آموزان  یازدهمی که امسال وارد پایه دوازدهم می شوند ، محتوای دوره مطابق با کنکور 1404 بوده،

برای دانش آموزان دهمی که امسال وارد پایه یازدهم می شوند ، محتوای دوره مطابق با کنکور 1405 و برای دانش آموزان نهمی که امسال وارد پایه دهم می شوند، محتوای دوره مطابق با کنکور 1406 می باشد، زیرا محتوای دوره همواره براساس آخرین تغییرات کتاب درسی، بروزرسانی می شود.

من امسال وارد پایه یازدهم می شوم. آیا دوره جامع را تهیه کنم یا دوره تک پایه را؟

بستگی به خودتان دارد!

در دوره نخبگان یازدهم، علاوه بر آموزش صفرتا صد شیمی یازدهم و تحلیل تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی، بخشی از آموزش ها مربوط به یادآوری پیش نیازها از شیمی دهم است. یعنی با تهیه دوره یازدهم، پیش نیازهای لازم از شیمی دهم نیز به شما در ابتدای دوره آموزش داده می شود؛ اما توجه داشته باشید در دوره یازدهم فقط پیش نیازهای لازم از دهم تدریس شده است، نه آموزش صفرتا صد دهم!

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد شیمی دهم نیز هستید در این صورت دوره نخبگان شیمی دهم را نیز خریداری کنید

و یا اگر میخواهید خیالتان را برای کنکور 1405 راحت کنید می توانید دوره جامع نخبگان ویژه کنکور 1405 (که شامل هر سه پایه است) را خریداری نمایید

توجه داشته باشید اگر قبلا دوره های تک پایه را خریداری کرده اید، دوره جامع را نباید خریداری کنید، زیرا دوره جامع فقط برای افرادی قابل خریداری است که تا کنون هیچ پایه ای را خریداری نکرده اند!

من امسال وارد پایه دهم می شوم. آیا پایه دهم را تهیه کنم یا هر دو پایه دهم و یازدهم را تهیه کنم؟

در دوره نخبگان دهم، آموزش صفرتا صد شیمی دهم به همراه تمامی تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی بررسی می شوند.

در دوره نخبگان یازدهم، علاوه بر آموزش صفرتا صد شیمی یازدهم و تحلیل تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی، بخشی از آموزش ها مربوط به یادآوری پیش نیازها از شیمی دهم است. یعنی با تهیه دوره یازدهم، پیش نیازهای لازم از شیمی دهم نیز به شما در ابتدای دوره آموزش داده می شود؛ اما توجه داشته باشید در دوره یازدهم فقط پیش نیازهای لازم از دهم تدریس شده است، نه آموزش صفرتا صد دهم!

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد شیمی دهم نیز هستید در این صورت دوره نخبگان شیمی دهم را نیز خریداری کنید

و یا اگر میخواهید خیالتان را برای کنکور 1406 راحت کنید می توانید دوره جامع نخبگان ویژه کنکور 1406 (که شامل هر سه پایه است) را خریداری نمایید

توجه داشته باشید اگر قبلا دوره های تک پایه را خریداری کرده اید، دوره جامع را نباید خریداری کنید، زیرا دوره جامع فقط برای افرادی قابل خریداری است که تا کنون هیچ پایه ای را خریداری نکرده اند!

آیا پایه نهمی ها هم می توانند دوره را تهیه کنند؟

بله قطعا! دانش آموزان نهمی که قرار است امسال وارد پایه دهم شوند می توانند از الان خود را برای شیمی دهم آماده کنند.

از کجا می توانم فایل نمونه جزوات را دانلود کنم؟

برای دانلود نمونه جزوه، روی موارد زیر کلیک کنید :

1- جزوه درسنامه 

2- جزوه تست های خط به خط

مدت زمان آموزش هر پایه چند ساعت است؟

آموزش های پایه دهم به همراه تحلیل تست های آن، حدوداً 55 ساعت و آموزش های پایه یازدهم حدوداً 65 ساعت و دوازدهم نیز 65 ساعت می باشد.

تعداد صفحات جزوات چقدر است؟

هر فصل دارای جزوه درسنامه جداگانه است که حجم آن به طور متوسط بین 40 تا 60 برگ پشت و رو (بدون اضافه گویی و با فونت متوسط و خوانا) می باشد. در این جزوه علاوه بر درسنامه ی مفاهیم و بررسی تیپ تست های کنکور سراسری، تمام متن کتاب درسی (به همراه تمام شکل ها و تمرینات آن) آمده است تا یک مرجع 100 درصد کامل داشته باشید و از متن کتاب درسی کاملا بی نیاز شوید.

نحوه دسترسی به دوره به چه صورت است؟

با توجه به اینکه دسترسی آسان و سریع شما عزیزان به محتوای دوره برایمان مهم است، بلافاصله بعد از ثبت نام به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد. یعنی بعد از ثبت نام و خرید، کافی است به بخش حساب کاربری تان مراجعه کنید و از بخش «دوره ها» ، آموزش را در همان روز مشاهده نمایید.

شما عزیزان هم می توانید آموزش های دوره را دانلود کنید و هم می توانید آن ها را به صورت آنلاین از پنل تان مشاهده کنید. همچنین ویدیوهای دوره قابلیت تغییر سرعت پخش دارند و می توانید سرعت آن ها را با توجه به نیازتان افزایش دهید.

نحوه دسترسی به جزوات به چه صورت است؟

بلافاصله پس از خرید دوره، فایل جزوات در اختیارتان قرار میگیرد و می توانید آن ها را پرینت نموده و با دوره همراه شوید. توجه داشته باشید علت اینکه جزوات به صورت فیزیکی ارسال نمی شوند این است که اگر تغییری در کتاب درسی شما ایجاد شود، بلافاصله همان تغییر نیز در جزوات شما اعمال شده و در پنل تان قرار میگیرد. یعنی همواره جزوه بروز و مطابق با آخرین نگارش کتاب درسی و کنکور سراسری خواهید داشت.

آیا این دوره برای فارغ التحصیلان یا کسانی که پایه ضعیفی دارند مناسب است؟

قطعا بله – سبک آموزش های دوره به گونه ای است که حتی اگر مدت بسیار زیادی از درس فاصله گرفته باشید و یا پایه بسیار ضعیفی داشته باشید، خواهید توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی، تفاوت را در میزان یادگیریتان احساس کنید و قطعا در نتیجه آزمون های تستی خود پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی خواهید داشت، به شرطی که به آموزش های دوره ایمان داشته و متعهدانه با آن پیش روی داشته باشید.

آیا این دوره برای دانش آموزان تیزهوشانی و یا المپیادی کاربرد دارد؟

آموزش های دوره نخبگان شیمی علاوه بر اینکه می تواند دانش آموزان ضعیف را به سطح تیزهوشانی ها برساند بلکه دانش آموزانی که سطح قوی دارند را به اوج پتانسلیشان خواهد رساند. زیرا در این دوره با بررسی تست های تالیفی با کیفیت مانند تست های آزمون های آزمایشی برگزیده، خواهید توانست به اوج تسلط ممکن برسید.

آیا این دوره برای امتحانات تشریحی نهایی نیز کاربرد دارد؟

بله – آموزش های دوره نخبگان به گونه ای است که علاوه بر اینکه شما را در گرفتن نتیجه ایده آل در آزمون های تستی و کنکور به بهترین نحو یاری می کند بلکه در امتحانات تشریحی مدرسه یا امتحانات نهایی نیز می توانید نمره 20 را کسب کنید.

روزانه چند ساعت باید برای آموزش های دوره وقت بگذارم؟

این یک مسئله کاملاً شخصی است و بستگی به خودتان دارد. افرادی بودند که با صرف زمان یک ساعت در روز با دروه پیشروی داشته اند و افرادی هم بوده اند که نیاز به زمان بیشتر یا کمتری داشتند. در رابطه با این موضوع باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت اما به طور میانگین می توان گفت که دانش آموزان کنکوری به طور میانگین روزانه 1/5 ساعت و دانش آموزان دهمی و یازدهمی به طور میانگین 1 ساعت در روز را می توانند صرف آموزش های دوره کنند. ولی باز این مسئله شخصی بوده و نمی توان برای آن یک نسخه کلی پیچید…

آیا در دوره تست های کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی تحلیل می شود؟

برای آموزش اصلی، تست های با کیفیت کنکور سراسری و برای تسلط بیشتر، تست های برگزیده آزمون های آزمایشی مختلف مانند قلم چی، گاج، سنجش و گزینه دو… بررسی و تحلیل می شوند.

آیا این دوره شامل تحلیل کنکور 1403 نیز هست؟

قطعا بله – این دوره بروزرسانی شده بر اساس آخرین تغییرات کنکور سراسری می باشد و شما را همه جوره یاری می کند تا آمادگی لازم برای مواجه شدن با هر نوع سوال چالشی و غیرچالشی را داشته باشید.

آموزش های دوره تا چه زمانی در پنل در دسترس خواهد بود؟

این اطمینان را به شما می دهیم تا زمانی که کنکورتان را بدهید، تمامی آموزش های دوره در پنل کاربری تان در دسترس خواهد بود و الزامی به دانلود آن ها نیست. اما در صورتی که می خواهید تا ابد و همیشه به آموزش های دوره دسترسی داشته باشید می توانید آن ها را دانلود کرده و در سیستم خود ذخیره نمایید.

مجموعه تستی خط به خط برای چه پایه هایی تدوین شده است؟

مجموعه خط به خط مجموعه تستی برای شیمی دهم و یازدهم است. به طوری که با وجود این مجموعه به منابع تستی دیگر نیاز نخواهید داشت (البته برای تمرین بیشتر می توانید از یک کتاب کمک آموزشی نیز استفاده کنید ولی الزامی نیست)

برای شیمی دوازدهم مجموعه خط به خط تدوین نشده است، زیرا به تعداد کافی تست از کنکورهای سراسری 12 سال اخیر بررسی شده است و همین عامل باعث شده که هیچ گونه ابهامی از مبحث مورد نظر برایتان وجود نداشته باشد. هر چند منابع آموزشی دوره بسیار کامل است ولی برای تمرین بیشتر می توانید از هر کتاب تستی که دارید استفاده کنید.

آیا این دوره قابلیت رفع اشکال دارد؟

لطفا توضیحات زیر را تا انتها بخوانید:

یک دوره آموزشی زمانی نیاز به رفع اشکال دارد که مدرس آن دوره یا در ابتدای مسیر کاری اش باشد یا با سوالات و دغدغه های دانش آموزان در حین تدریس آشنایی کامل نداشته باشد.

دوره نخبگان شیمی اصلا یک دوره آماتور نیست که کم و کاستی داشته باشد. به جرات می توان گفت که دوره نخبگان شیمی از کامل ترین دوره های کنکوری ایران است و به شما این اطمینان 100 درصد را می دهیم که اگر آموزش های دوره را با دقت ببینید، تکالیف تستی که در دوره به شما داده می شود را اجرا کنید و پاسخنامه تشریحی تست ها را نیز تحلیل کنید، نه تنها هیچ گونه ابهام یا سوالی برایتان باقی نمی ماند بلکه این توانایی را پیدا می کنید که ابهام یا اشکال دیگران را برطرف کنید. سبک آموزش های دوره همواره به گونه ای است که شما را در شیمی خودکفا و مستقل به بار می آورد. این موضوع را خودتان می توانید از آموزش های رایگانی که در سایت قرار گرفته است متوجه شوید.

همچنین این موضوع را نمی توان نادیده گرفت که تعدادی از دانش آموزان که قالبا هدف مشخصی ندارند وابسته این هستند که یک نفر بالای سرشان باشد و آن ها را مجبور به درس خواندن کند، در حقیقت آن ها به جای یادگیری ماهیگیری، به دنبال ماهی آماده هستند و همواره در مواجهه با سوالات خلاقانه کنکور ضربات سنگینی خواهند خورد. این دوره برای این افراد مناسب نیست.

کسانی می توانند از این دوره بهره و نتیجه 100 درصد بگیرند که می خواهند همه جوره در شیمی به خودکفایی و استقلال برسند و خلاقیت خود را برای مواجهه با تست های خلاقانه کنکور پرورش دهند. به شما این اطمینان را می دهیم که در دوره نخبگان شیمی مطالب به ساده ترین و کامل ترین نحو ممکن به شما آموزش داده می شود و طعم شیرین یادگیری مفهومی شیمی را با تمام وجود حس خواهید کرد به طوری که در حین آموزش، گذر زمان را احساس نخواهید کرد… این قول قطعی من به شماست.

نحوه ورود به حساب کاربری و استفاده از دوره به چه صورت است؟

پس از خرید دوره کافی است به ترتیب زیر وارد حساب کاربری خود شوید و آموزش های دوره را در همان لحظه شروع کنید.

مرحله اول: روی دکمه زرد رنگ حساب کاربری که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته کلیک کنید:

1 1

مرحله دوم: روی بخش دوره ها کلیک کنید:

2

مرحله سوم: دوره هایی که خریداری کردید با رنگ زرد فعال شده اند و می توانید با کلیک بر روی آن ها وارد پنل کاربری خود شوید:

3

توجه: زمانی که دوره را از طریق کارت به کارت تهیه می کنید، برایتان یک حساب کاربری می سازیم و دوره را برایتان فعال می کنیم و شما با آن حساب کاربری می توانید به پنل دوره دسترسی پیدا کنید.

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

متاسفانه خیر! چون آموزش های دوره به طور کامل و یک جا در اختیارتان قرار میگیرد چیزی به نام پرداخت اقساطی نداریم. تنها با پرداخت کامل بهای دوره می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه دوره به چه صورت است؟

«تنها راه خرید دوره نخبگان» از طریق کارت به کارت یعنی انتقال بانکی است.

برای خرید ، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 5022291326933692 با نام کامل «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به آیدی nokhbeganchem_support@ در تلگرام یا در پیامرسان سروش پلاس ارسال کنید تا بلافاصله و در همان روز، آموزش های دوره در اختیارتان قرار گیرد. 

پس از واریز کافی است روی یکی از لینک های «آبی رنگ» بالا کلیک کنید و عکس فیش واریزی را به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.

شما بلافاصله پس از خرید، به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

آیا محتوای دوره جامع با دوره های تک پایه فرق می کند؟

هیچ فرقی ندارند! یعنی شما هم می توانید هر سه پایه را به صورت جداگانه تهیه نمایید و هم می توانید دوره جامع که شامل هر سه پایه با هم است را یکجا خریداری کنید. البته در صورتی که دوره جامع را خریداری کنید با مبلغ کمتری می توانید هر سه پایه را در اختیار داشته باشید.

آیا اگر از الان شروع کنم به کنکور میرسم؟

از هر زمان که شروع کنید با توجه به سیستم انعطاف پذیر دوره می توانید خود را به نقطه مورد نظرتان برسانید، زیرا در این دوره علاوه بر اینکه صفر تا صد مطالب را آموزش می بینید بلکه مطالب را جمع بندی نیز می کنید ؛ آن هم در مدت زمانی کاملا معقول…

فرقی نمی کند که پایه دهمی باشید یا یازدهمی و یا کنکوری!

هر آنچه که برای موفقیت در کنکور ، در مدرسه و هم در آزمون های آزمایشی می خواهید ، به زبانی ساده و آسان در اختیارتان قرار می گیرد تا زمان و انرژیتان را به خوبی مدیریت کنید…

همچنین یکی از ویژگی های منحصر به فردی که این دوره دارد این است که جلسات مهم به صورت ستاره دار علامت گذاری شده اند. یعنی در صورتی که احساس کمبود وقت می کنید می توانید فقط جلسات ستاره دار را مشاهده کنید. جزوات را نیز به همین صورت می توانید مطالعه نمایید.

آیا مشاهده همه جلسات یا خواندن همه صفحات جزوات الزامی است؟

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که این دوره دارد این است که جلسات مهم به صورت ستاره دار علامت گذاری شده اند. یعنی در صورتی که احساس کمبود وقت می کنید می توانید فقط جلسات ستاره دار را مشاهده کنید. جزوات را نیز به همین صورت می توانید مطالعه نمایید.

برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی محتوای دوره چگونه است؟

دوره نخبگان برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی شان است. 

یعنی برای دانش آموزان یازدهمی ، محتوای دوره مطابق با کنکور 1403 است و برای دانش آموزان دهمی، محتوای دوره مطابق با کنکور 1404 می باشد، زیرا محتوای دوره همواره براساس آخرین تغییرات کتاب درسی، بروزرسانی می شود.

من پایه یازدهمی هستم. آیا دوره جامع را تهیه کنم یا دوره تک پایه را؟

بستگی به خودتان دارد!

در دوره نخبگان یازدهم، علاوه بر آموزش صفرتا صد شیمی یازدهم و تحلیل تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی، بخشی از آموزش ها مربوط به یادآوری پیش نیازها از شیمی دهم است. یعنی با تهیه دوره یازدهم، پیش نیازهای لازم از شیمی دهم نیز به شما در ابتدای دوره آموزش داده می شود؛ اما توجه داشته باشید در دوره یازدهم فقط پیش نیازهای لازم از دهم تدریس شده است، نه آموزش صفرتا صد دهم!

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد شیمی دهم نیز هستید در این صورت دوره نخبگان شیمی دهم را نیز خریداری کنید

و یا اگر میخواهید خیالتان را برای کنکور 1403 راحت کنید می توانید دوره جامع نخبگان ویژه کنکور 1403 (که شامل هر سه پایه است) را خریداری نمایید

توجه داشته باشید اگر قبلا دوره های تک پایه را خریداری کرده اید، دوره جامع را نباید خریداری کنید، زیرا دوره جامع فقط برای افرادی قابل خریداری است که تا کنون هیچ پایه ای را خریداری نکرده اند!

من پایه دهمی هستم. آیا پایه دهم را تهیه کنم یا هر دو پایه دهم و یازدهم را تهیه کنم؟

در دوره نخبگان دهم، آموزش صفرتا صد شیمی دهم به همراه تمامی تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی بررسی می شوند.

در دوره نخبگان یازدهم، علاوه بر آموزش صفرتا صد شیمی یازدهم و تحلیل تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی، بخشی از آموزش ها مربوط به یادآوری پیش نیازها از شیمی دهم است. یعنی با تهیه دوره یازدهم، پیش نیازهای لازم از شیمی دهم نیز به شما در ابتدای دوره آموزش داده می شود؛ اما توجه داشته باشید در دوره یازدهم فقط پیش نیازهای لازم از دهم تدریس شده است، نه آموزش صفرتا صد دهم!

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد شیمی دهم نیز هستید در این صورت دوره نخبگان شیمی دهم را نیز خریداری کنید

و یا اگر میخواهید خیالتان را برای کنکور 1404 راحت کنید می توانید دوره جامع نخبگان ویژه کنکور 1404 (که شامل هر سه پایه است) را خریداری نمایید

توجه داشته باشید اگر قبلا دوره های تک پایه را خریداری کرده اید، دوره جامع را نباید خریداری کنید، زیرا دوره جامع فقط برای افرادی قابل خریداری است که تا کنون هیچ پایه ای را خریداری نکرده اند!

از کجا می توانم فایل نمونه جزوات را دانلود کنم؟

برای دانلود نمونه جزوه، روی موارد زیر کلیک کنید :

1- جزوه درسنامه 

2- جزوه تست های خط به خط

تعداد صفحات جزوات چقدر است؟

هر فصل دارای جزوه درسنامه جداگانه است که حجم آن به طور متوسط بین 80 تا 120 صفحه (با فونت متوسط و خوانا) می باشد. در این جزوه علاوه بر درسنامه ی مفاهیم و بررسی تیپ تست های آموزشی، تمام متن کتاب درسی (به همراه تمام شکل ها و تمرینات آن) آمده است تا یک مرجع 100 درصد کامل داشته باشید و از متن کتاب درسی نیز بی نیاز شوید.

توجه داشته باشید که در دوره، جلسات و مباحث مهم با علامت ستاره مشخص شده اند. یعنی در صورتی که کمبود وقت دارید نیازی نیست همه صفحات جزوات را مطالعه کنید، فقط کافی است مطالب مربوط به جلسات ستاره دار را مطالعه نمایید.

نحوه دسترسی به دوره به چه صورت است؟

با توجه به اینکه دسترسی آسان و سریع شما عزیزان به محتوای دوره برایمان مهم است، بلافاصله بعد از ثبت نام به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد. یعنی بعد از ثبت نام و خرید، کافی است به بخش حساب کاربری تان مراجعه کنید و از بخش «دوره ها» ، آموزش را در همان روز مشاهده نمایید.

شما عزیزان هم می توانید آموزش های دوره را دانلود کنید و هم می توانید آن ها را به صورت آنلاین از پنل تان مشاهده کنید. همچنین ویدیوهای دوره قابلیت تغییر سرعت پخش دارند و می توانید سرعت آن ها را با توجه به نیازتان افزایش دهید.

نحوه دسترسی به جزوات به چه صورت است؟

بلافاصله پس از خرید دوره، فایل جزوات در اختیارتان قرار میگیرد و می توانید آن ها را پرینت نموده و با دوره همراه شوید. توجه داشته باشید علت اینکه جزوات به صورت فیزیکی ارسال نمی شوند این است که اگر تغییری در کتاب درسی شما ایجاد شود، بلافاصله همان تغییر نیز در جزوات شما اعمال شده و در پنل تان قرار میگیرد. یعنی همواره جزوه بروز و مطابق با آخرین نگارش کتاب درسی تان خواهید داشت.

مدت زمان آموزش هر پایه چند ساعت است؟

آموزش های پایه دهم به همراه تحلیل تست های آن، حدوداً 55 ساعت و آموزش های پایه یازدهم و دوازدهم هرکدام 65 ساعت می باشد، اما در صورتی که کمبود وقت دارید نیازی نیست همه جلسات را ببینید، بلکه کافی است فقط جلسات ستاره دار را مشاهده کنید.

در صورتی که کمبود وقت دارید و می خواهید جلسات ستاره دار را مشاهده نمایید زمان بسیار کمتری از شما خواهد گرفت.

آیا این دوره شامل آموزش صفر تا صد است یا جمع بندی مطالب؟

شما با یک تیر دو نشان خواهید زد:

این دوره هم شامل آموزش صفر تا صد است و هم شامل جمع بندی مطالب!

در صورتی که تمام جلسات را مشاهده کنید، آموزش صفر تا صد مطالب را خواهید دید.

اما در صورتی که می خواهید مطالب را جمع بندی کنید، فقط کافی است جلسات مهم و ستاره دار را مشاهده نمایید.

نحوه استفاده از جزوات نیز به همین صورت است.

آیا این دوره برای امتحان تشریحی یا نهایی نیز کاربرد دارد؟

بله – آموزش های دوره به گونه ای است که علاوه بر گرفتن نتیجه ایده آل در آزمون های تستی و کنکور به بهترین نحو شما را یاری می کند بلکه در امتحانات تشریحی مدرسه یا امتحانات نهایی نیز می توانید نمره 20 را کسب کنید.

آیا این دوره برای فارغ التحصیلان یا کسانی که پایه ضعیفی دارند مناسب است؟

قطعا بله – سبک آموزش های دوره به گونه است که حتی اگر مدت بسیار زیادی از درس فاصله گرفته باشید و یا پایه بسیار ضعیفی داشته باشید، خواهید توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی، تفاوت در میزان یادگیریتان را احساس کنید و قطعا در نتیجه آزمون های تستی خود پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی خواهید داشت، به شرطی که به آموزش های دوره ایمان داشته و متعهدانه با آن پیش روی داشته باشید.

آیا این دوره برای دانش آموزان تیزهوشانی و یا المپیادی کاربرد دارد؟

آموزش های دوره نخبگان شیمی علاوه بر اینکه می تواند دانش آموزان ضعیف را به سطح تیزهوشانی ها برساند بلکه دانش آموزانی که سطح قوی دارند را به اوج پتانسلیشان خواهد رساند. زیرا در این دوره با بررسی تست های تالیفی با کیفیت مانند تست های آزمون های آزمایشی برگزیده، خواهید توانست به اوج تسلط ممکن برسید.

روزانه چند ساعت باید برای آموزش های دوره وقت بگذارم؟

این یک مسئله کاملاً شخصی است و بستگی به خودتان دارد. افرادی بودند که با صرف زمان یک ساعت در روز با دروه پیشروی داشته اند و افرادی هم بوده اند که نیاز به زمان بیشتر یا کمتری داشتند. در رابطه با این موضوع باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت اما به طور میانگین می توان گفت که دانش آموزان کنکوری به طور میانگین روزانه 1/5 ساعت و دانش آموزان دهمی و یازدهمی به طور میانگین 1 ساعت در روز را می توانند صرف آموزش های دوره کنند. ولی باز این مسئله شخصی بوده و نمی توان برای آن یک نسخه کلی پیچید…

از چه تست هایی برای آموزش استفاده می شود؟

برای آموزش اصلی از تست های با کیفیت کنکور سراری و برای تسلط بیشتر از تست های برگزیده آزمون های آزمایشی مختلف مانند قلم چی، گاج، سنجش و گزینه دو…

بررسی تست های آزمون های آزمایشی اختیاری بوده و کسانی که زمان کافی در اختیار دارند می توانند از آن استفاده نمایند.

اما مشاهده آموزش های مربوط به تحلیل تیپ تست های کنکور سراسری برای همه دانش آموزان واجب است.

آموزش های دوره تا چه زمانی در پنل در دسترس خواهد بود؟

این اطمینان را به شما می دهیم تا زمانی که کنکورتان را بدهید، تمامی آموزش های دوره در پنل کاربری تان در دسترس خواهد بود و الزامی به دانلود آن ها نیست. اما در صورتی که می خواهید تا ابد و همیشه به آموزش های دوره دسترسی داشته باشید می توانید آن ها را دانلود کرده و در سیستم خود ذخیره نمایید.

مجموعه تستی خط به خط برای چه پایه هایی تدوین شده است؟

مجموعه خط به خط مجموعه تستی برای شیمی دهم و یازدهم است. به طوری که با وجود این مجموعه به منابع تستی دیگر نیاز نخواهید داشت (البته برای تمرین بیشتر می توانید از یک کتاب کمک آموزشی نیز استفاده کنید ولی الزامی نیست)

برای شیمی دوازدهم مجموعه خط به خط تدوین نشده است، زیرا به تعداد کافی تست از کنکورهای سراسری 12 سال اخیر بررسی شده است و همین عامل باعث شده که هیچ گونه ابهامی از مبحث مورد نظر برایتان وجود نداشته باشد. هر چند منابع آموزشی دوره بسیار کامل است ولی برای تمرین بیشتر می توانید از هر کتاب تستی که دارید استفاده کنید.

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

متاسفانه خیر! چون آموزش های دوره به طور کامل و یک جا در اختیارتان قرار میگیرد چیزی به نام پرداخت اقساطی نداریم. تنها با پرداخت کامل بهای دوره می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه دوره به چه صورت است؟

شما به دو روش می توانید دوره را خریداری کنید:

روش اول (پرداخت از طریق درگاه اینترنتی) : برای خرید مستقیم دوره کافی است روی عکس دوره مورد نظر کلیک کنید تا به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شوید و بلافاصله پس از پرداخت، به آموزش ها و همچنین جزوات دسترسی پیدا می کنید. البته در این روش گاهی ممکن است به دلیل شلوغ بودن صف پرداخت، عملیات پرداختتان با تاخیر و یا با خطا همراه شود.

روش دوم (انتقال به کارت بانکی): در این روش، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 6037997518026092 به نام «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به آیدی nokhbeganchem_support@ در تلگرام یا در پیامرسان سروش پلاس ارسال کنید تا اطلاعات واریزی شما بررسی شود و بلافاصله دوره در اختیارتان قرار گیرد. همچنین می توانید با شماره 09903110317 تماس تلفنی بگیرید تا بخش پشتیبانی راهنماییتان کند.

← شما بلافاصله پس از خرید (چه از روش اول و چه از روش دوم)، به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

شما بلافاصله پس از ثبت نام، به دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا می کنید و از طریق پنل مخصوصتان، می توانید از همان روز آموزش را شروع کنید

اشتراک در
اطلاع از
بازخورد های اینلاین
مشاهده همه نظرات
شروین کهن سال

بهترین دوره ای که میتونید دریافت کنید همینه فقط یادتون نره قبل دیدن ویدیو یه دور از جزوه روخونی کنید بدون شک بهترین درستون میشه بزرگ ترین شانس من تو زندگیه تحصیلیم اشنای با اقا شهاب دانشه

آرین شریفی

بدون شک یکی از شانس های بزرگ زندگی من شناختن استاد شهاب دانش هست
یجوری‌پر انرژی و مهربون هستن که دلت نمیخواد هیچوقت تموم شه
اینقد عالی و از صفر درس میدن و به بالاترین تست ها میرسن که خیال من از بابت شیمی کنکور راحت شده
دوره بی نظیر هست
دوره بدون نقص هست
پیشنهاد میکنم به اون دوستانی که اشناییت نداشتن با استاد دوره هاشون رو چشم بسته خریداری کنن
ممنونم بابت همه چیز استاد شهاب عزیزم💯❣️

جواد نبوی

بهترین دبیر شیمی با اختلاف

فوزیه فضلی

دوره نخبگان شیمی فوق العاده است
با آموزش مفهومی،آموزشها واقعا لذتبخشه

دانیال بیرامی

این دوره واقعا به نظرم معرکه ست خوش به حال هرکی که تهیه کرده و داره از صفر تا صدش لذت میبره

Ali Abdollahi

شاهکار

پناه صمدی

عالی 👍

شکوفه محمودی

واقعا استاد حرف ندارید عالی فوق العاده مرسی ازتون
واقعا خسته نباشید الهی که همیشه سر زنده و پایدار باشید
واقعا خیلی خیلی خوشحالم که این افتخار رو داشتم که دروه رو دریافت کنم دمتون گرم استاد

امیر شاهپوری

عالی عالی عالی بودن استاد دانش . ❤❤❤

بنیامین مونسی

استاد دانش رتبه ۱ کشور هستن😍😍

مانی بینایی

منم که دبیرستان بودم کمک خیلی بزرگی این دوره بینهایت عالی به من کرد .

اسما مولای

سلام اول ازهمه از استاد عزیزم تشکر میکنم بابت این همه زحمت وتلاشی که واسه پکچ و تدریس نمونشون.
خیلی خوشحالم بابت انتخابی که کردم. وپکجو تهیه کردم. دوستتان عزیزم صادقانه میگم من کلاس کنکور حضور هم رفته بودم و پنج برار هزینه رو داده بودم اما مثل استاد دانش وقت نمیگذاشتن یا مدرسه ای که بودم خیلی ناراحت میشم که وقتم رو اونجا تباه کردم نمیدونم از استاد عزیزم چطور تشکرکنم 🙏

امیرحسین فلکی مقدم

خیلی عالی بود پکیج♥♥خسته نباشید استاد✨✨

امیرمهدی محمدرضایی

تنها استادی هستید که باهاش شیمی رو یاد گرفتم
خیلی ممنونم ازتون🥹❤️

شهاب مهدی پناه

راضی ام ازت استاد ✋💙

امیر عباس زمان پور

پکیجی عالی ، بینظیر و فوق العاده 🌹

رضا مومنی زاده

استاد شهاب دانش معلم عزیز و گرانقدرم من همین 1 روز یا 2 روز قبل پکیج جامع شیمی تهیه کردم و میخوام در کنکور بهترینها رقم بزنم و نگاهی مختصر که به همه ی جزوات و فیلم ها داشتم که واقعا کاملا صفرتاصد کارشده است و از
ایشون کمال تشکردارم

مهدیه گرامی

درجه یک✌🏻

نفیسه غلامعلی تبار

سلام
من با بسته های اموزشی استاد به نسبت بقیه درس ها هزینه کمتری رو پرداخت. کردم ولی تو امتحان نهایی و کنکور بهتر از بقیه درس های اختصاصیم ازش نتیجه گرفتم
واقعا ازشون بابت تدریس مفهمونی و کاملا قابل درک برای همه نوع دانش اموز ممنونم

راضیه کریمی

استاد خدایی دمت گرممم شما بی نظیرید❤️‍🔥

عرفان درگاهی

سلام اول یه تشکر ویژه از استاد کنم

اقا اگه اومدی کامنتارو بخونی من کل پکیجو خریدم اقا عالیه واقعا اصلا شوخی نیست الکی ام نیست واقعا زیبا پر انرژی و مخصوصا با دقت و استادانه درس میدن بینظیرههههههه قیمت واقعن نسبت به کیفیتش کمههه ممنون استادد یه دنیاااااااا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

سجاد علیجانی

من قبل از شروع این دوره ها به شیمی هیچ علاقه ای نداشتم و بعد ها فهمیدم که این نفرت بخاطر یادگیری ناقص من در این درس بوده. با تلاش های آقای دانش که با تمام وجود به تدریس ادامه میدادند واقعا علاقه مند شدم و امیدوارم که هرجا هستند سلامت و خوشحال باشند. ممنونم ازتون بخاطر این که تا به حال به شیمی همچین حسی نداشتم…

معصومه بخرد

سلام ،
واقعا دوره فوق العاده ی هست،دیر پیداتون کردم،ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است،دمتون گرم استاد💐🙏

اکرم نیازی

خیلییییییی بی نظیره این پکیج😍😍😍😍 دانش آموز رو عاشق شیمی میکنههههه😁😁😁 شیمی رو عالی و مثل آب خوردن تدریس میکنه خیلی راحت میفهمیش
استاد دانش زنده و موفق باشید ان شاءالله💚💚💚💚

زهرا حسینی

آقای دانش دم شما گرم ازتون خیلی انرژی میگیرم
خداحفظتون کنه
خیلی ممنونم🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🙏

Atiyeh F

سلام و وقت بخیر .این دوره یک دوره با ارزش و فوق العاده ست هرچی بگم کم گفتم.هرچند من دیر با این آموزش عالی آشنا شدم اما خیلی مفید و جامع هست و دوست داشتم که ای کاش از دهم متوجه چنین دوره ای می شدم استاد دانش با سرحدی از انرژی شیمی رو آموزش میدن و نظر بنده رو درمورد شیمی خیلی عوض کردن .دوره ای که با حداقل هزینه حداکثر بازدهی رو داره.امیدوارم این خانواده نخبگان شیمی روزافزون باشه و همه ازش بهره ببرن .با سپاس بی نهایت از استاد دانش عزیز.

امیرمحمد ناصری

سلام دوستان در مورد دوره
دوره حتی برای دانش اموزان مدارس تیزهوشان هم عالیه
من به قطع میگم تنها دوره ای که توش مباحث صریح واضح بهتون بیان میشه
و نکته قوت دوره از نظر من اینه که اصلا به هیچ عنوان تو کلیپا وقت تلف کنی نداریم و صاف میریم اصل مطلب
تست هایی که کار میشه برا فهم شما عالیه
امیدوارم همین جور پرقدرت پیش بره
خسته نباشید

آیدا مقدم

سلام استاد وقتتون بخیر✨️🌱
من وااااقعاااا ممنونم بابت تدریس فوق العادتون
هر چقدر بخوام از روش تدریستون و انرژی ای که در حین تدریس دارین تعریف کنم، کم گفتم!….
خط به خط کتاب رو مفهمومی و عمیق کار میکنید و تعریف میکنید، فقط صرفا یه روخوانی ساده و گذشتن از متن کتاب نیست!
یادآوری های لازم قبل از شروع بحث جدید رو گذاشتین، این بخش فوق العادس.
انقدر توضیح میدین ک به قول خودتون مطالب ملکه ی ذهن میشه
نکات کلیدی و طلایی ای که از متن کتاب استخراج میکنید و بهمون میگین واقعا یه دنیا ارزش داره😅✨️
دقیقا از همون نکات داخل تستا میاد.
الحق که اسم دوره رو به خوبی انتخاب کردین و
شایسته ی دوره اس “نخبگان شیمی” .
خلاصه‌ منی که به زور میرفتم سمت کتاب شیمی و اصلا نمیتونسم برای این درس خودخوان باشم،
عاشق شیمی شدم!🤩❣️
به طوری که شیمی پایه ثابت برنامم شده😎✌🏻

راسی جدای از تدریس فوق العادتون، طراحی سایت عالیه
دسترسی به فیلمها خیلی آسونه و همیشه سایت رو بروز میکنید و نکاتی رو میزارین داخل سایت و راهنماییمون میکنید برای سرعت فیلمها تو این روزایی که نت خیلی اذیت میکنه.

خسته نباشید جانانه خدمت شما استاد دانش عزیز
استادی دلسوز، خفن و حرفه ای💛☘️

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط Ayda1383
مهسا درخشانی فر

سلام استاد تشکر میکنم بابت تدریس عمیق مفاهیم کتاب شیمی؛کتاب به خودی خود بسیار سادس اما مدرس برتر میخاد تا بتونه کنکوری اموزشش بده و درصد بیاره داوطلب.بسیار سپاس گذارم بابت اموزش خوبتون من فارغ التحصیل رشته ی انسانی نظام قدیم هستم بااینکه انسانی بودم اما بسیار عالی مفاهیم پایه دوازده رو ازتون اموزش دیدم بطوری که با یکبار مشاهده اموزشم کامل شد ونیاز به مشاهده مجدد ندارم.امیدوارم علمتون روزافزون بشه و افراد بیشتری هر روز کمک رسانی در علم داشته باشید.و این افراد به امید روزی که پزشکان اینده باشندو این علم و موفقیت رو مدیون شما باشند🌹 استاد عزیز.موفق باشیدوپایدار

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط مهسا درخشانی فر
سحر ذوالفقاری

به شدت فوقالعاده و بی نظیر عالی هرچی بگم کم گفتم تدریس به روش جذاب و رویایی انگار رفتی به خواب شیرین وعمیق و مثل دانشمند داری شیمی یاد میگیری دم استاد گرم فکر کنم اگر نویسنده ی معروف باشم باز هم نمی توانم از خوبی های استاد دانش تمام و کمال بنویسم و حرف بزنم علاوه بر تدریس عالی و تضمینی درصد بالای ۹۰ درصد انرژی خاص هستش انرژی حتی بی حال و نارحت باشی می تونی انرزی بگیری

پانیذ احمدی

یکی از دلایلی که باعث شد من به شیمی علاقه شم بودم بدون اغراق اینو میگم!مطالبو جوری توضیح میدن عمیقا درک کنی نه صرفا حفظ کنی!همه چیو اول مفهومی توضیح میدن که تو یاد ادم بمونه ممنون از استاد دانش بخاطر این دوره✨️

مهدی پور اصغر زنگلانی

استاد خداییییش دمت گرم خیلی دمت گرم خیلی خوبی واقعاعالیی . من نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم بخاطر این تدریس فوق العاده عالی و مفهومیتون که یه طوری مطالب رواموزش میدید که ادم عاشق علم شیمی میشه . من خودم وقتی معلمی به خوبی شما دیدم واقعا خیلی ب رشته شیمی علاقه مند شدم . و حتی میگم منم برم و مث شما معلم شیمی بشم . یک دنیا ازتون تشکر میکنم !! واقعا به خودتون ببالید و افتخار کنید که همچین استاد عالی و کار درستی هستید . کارتون خیلی درسته و تکه . واقعا دست رو دستتون نیست . هیچکس نمیتونه مثل شما باشه !!! یه دونه ای شما استاد . یکدونه !!!! از تمام عوامل دوره نخبگان شیمی هم تشکر میکنم به خصوص استاد شهاب دانش عزیز…. …. دوست دار شما مهدی زنگلانی هستم .

فاطمه بخون

استاد دانش شما بی نظیر هستید ممنون ازشما بابت دوره خوبتون مانا باشید 🌹🌹

امیرحسین فلکی مقدم

خیلی عالی بود ، خسته نباشید استاد♥

مهدی گودرزی

سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد دانش
متشکرم از دوره بی نظیر تون واقعا ممنونم❤️❤️ کاش یک دبیر مثل شما برای فیزیک من داشتم
دوستان از شما هم ممنون میشم اگه کسی رو می‌شناسید که تدریس شون خوب باشه تو درس فیزیک به بنده معرفی کنین
باتشکر 🙏🌹

سحر صادقی

خیلیییییییییییییی عالیه:)

beniz zahedi

سلام
واقعا پکیج عالی و خوبی هست
تمام سوالاتی که توی کنکور آمده رو کار کردن
واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره
ممنون

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط beniz
محسن مودت

عالیه واقعا این پکیج
من یه کلاس کنکوره دیگه رو قبله این کلاس ٺبت نام کردم اما واقعا بنظرم اون ربع استاد دانشم نیست و الکی خیلی از معلم شیمیا بولد شدن .
عالیه این پکیج✌✌🔥🔥🔥

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط محسن مودت
مرجان علی زاده

سلام وقت بخیر
استاد واقعا واژه ی بی نظیر برای شما کم هست یه تدریس کاملا بی نقص من دوساله دارم از آموزش ها استفاده میکنم واقعا عالین امیدوارم با درصد عالی شیمی توی کنکور بتونم یه خسته نباشید بگم به شما و تیم خوبتون

حسین رحمانیان

عالی حرف نداره

عالی ازهرلحاظ

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط سید امیر حسن موسوی جهرمی
میکاییل خضرپور

با تشکر ازاستاد عزیز واقعا زحمت کشیدید من تاره دوره را خریداری کردم عالی هست

محمد مهدی کریمی

ابلفضلییییی
خیلی خوبه😂❤️

ماهان نارکوب

سلام عرض میکنم خدمت استاد دانش عزیزم خیلی از شما ممنونم بابت تدریس عالی و درجه یک شما ، درصد شیمی من از منفی به بالای ۷۰ رسیده و مطمئنم در آزمون های بعدی به درصد ۱۰۰ هم میرسم . به همه ی دوستان عزیز پیشنهاد میکنم که اگر میخواین شیمی رو عالی بزنین توی کنکور دوره استاد رو حتما تهیه کنید . نخبگان شیمی بهترین اتفاق زندگی من بود ممنونم از استاد عزیزم ♥️

مانی بینایی

واقعاً دوره شهاب دانش بهترین دوره ایی هست که شیمی کنکور رو کامل و شفاف توضیح میده . واقعاً دمت گرم با همچین دوره ایی

فاطمه رشیدی

خیلی عالی
با تشکر فراوان از زحمات شما استاد گرامی

آیلار سرافراز

خیلی عالیههه💗

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط Aylar84
Binaii بینایی

فقط میتونم بگم از هر نظر کامل هست فقط میمونه تلاش دانش آموز

احسان صبوری

با سلام وای هرچی از بینظیر بودن دوره بگم کم گفتم ، من شیمیم واقعا ضعیف بود ، حتی اوایل از شیمی خیلی بدم میومد ، ولی الان عاشق این درس هستم به کمک استاد دانش راحت میتونید شیمی تون رو از این رو به اون رو بکنید ، من اوایل نمره کمی می‌گرفتم ،ولی الان تو هر امتحان مدرسه نمره زیر 19ندلشتم🌹🌹🌹❤️❤️

شیلان غلامی

استاد دانش بهترینن🥺❤به جرات میتونم بگم که با این دوره میشه شیمی رو بالای ۷۰و ۸۰زد😍

به جرات و بدون اغراق می توان گفت دوره نخبگان شیمی، کامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزشی شیمی کنکور است که دانش آموز را از هر منبع دیگری بی نیاز خواهد کرد؛ زیرا هم شامل آموزش صفرتاصد مطالب است و هم شامل جمع بندی برای هرسه پایه!

اصل محتوای این دوره ، به ویدیوهای آموزشی منحصر به فرد آن است؛ و گرنه جزوه و یا کتاب را در همه جا می توان پیدا کرد! ویژگی منحصر بفرد فیلم های دوره به گونه ای است که مطالب با ساده ترین بیان ممکن ، در مدت زمانی کاملا معقول و با انرژی بالا آموزش داده می شوند به طوری که شما گذر زمان را احساس نمی کنید و همین عامل باعث پیشرفت چشمگیرتان در زمانی کوتاه خواهد شد و در زمانی کاملا معقول، عقب ماندگی هایتان را جبران می کنید.

در این دوره ، آموزش هر مبحث از ریشه سر میگیرد؛ یعنی حتی اگر در شیمی صفر هم باشید خواهید توانست به تسلط کامل روی هر مبحث برسید! این یک شعار نیست، بلکه سیستمی است که بارها و بارها جواب خود را پس داده است!

در این دوره به هیچ کلاس آموزشی دیگری احتیاج نخواهید داشت! زیرا در هر سطحی که باشید این دوره پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

با این دوره به گونه ای روی مطالب به تسلط میرسید که هر گونه سوالی را با هر شدت و سختی که باشد با قدرت و لذت تحلیل می کنید (به همین دلیل است که اسم این دوره، نخبگان شیمی نامگذاری شده است چون مطالب از صفر تا مرز نخبه شدن به شما آموزش داده خواهد شد! آن هم به زبان خیلی ساده!)

همچنین در این دوره یک بخش جداگانه به محاسبات ریاضی اختصاص داده شده و تمام روش ها و تکنیک هایی که دانش آموز برای افزایش سرعت محاسبات نیاز دارد (نظیر تکنیک های کاربردی و قابل تعمیم ضرب، تقسیم، جمع و تفریق) آموزش داده می شود. روش ها و تکنیک های محاسباتی که در این دوره آموزش داده می شوند تماما قابل تعمیم هستند و اینطور نیست که فقط برای موارد خاص کاربرد داشته باشد! درست است که محاسبات یک مهارت است و مهارت با تمرین و تکرار به دست می آید اما یادگیری روش های محاسباتی که در این دوره به شما آموزش داده می شود موجب می گردد که سرعت محاسباتتان حداقل 2 تا 3 برابر شود و این یک شعار نیست!

پس دیگر برای نرسیدن به نتیجه دلخواهتان در شیمی، هیچ بهانه ای باقی نمی ماند!

توجه مهم : چنانچه هر گونه سوالی درباره دوره دارید به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

لطفا برای خرید، دوره «تک پایه» مورد نظر خود را انتخاب کنید:

لطفا برای خرید، دوره «دو پایه» مورد نظر خود را انتخاب کنید:

لطفا برای خرید این دوره بر روی «دوره جامع» کلیک کنید

توجه: چنانچه تاکنون حساب کاربری نساخته اید، روی فرم ثبت نام کلیک کنید و چنانچه قبلاً حساب کاربری ساختید، روی فرم ورود کلیک نمایید.

توجه مهم: لطفا قبل از پیام دادن به بخش پشتیبانی، حتماً و حتماً توضیحات مربوط به دوره ها را از بخش «محصولات» که در منوی سایت قرار گرفته مطالعه کنید. چون پاسخ تمامی سوالاتتان داده شده است. با تشکر از توجه شما: شهاب دانش

آیدی پشتیبانی تلگرام: nokhbeganchem_support

آیدی پشتیبانی سروش: nokhbeganchem_support

پاسخگویی پیامکی : 09029875156 (فقط پیامک بدهید)

دقت کنید به پیامک ها و سوالاتی که حاوی پرسش هایی است که در سایت پاسخ داده شده، جواب داده نمی شود (پرسش هایی مانند قیمت دوره ها، نحوه ثبت نام در دوره ها و…) پس لطفا وقت بگذارید و توضیحات محصولات سایت را کامل بخوانید.

پاسخگویی در بخش تلگرام و سروش پلاس همه روزه و حتی روزهای تعطیل نیز انجام می شود.