تعرفه دوره نخبگان شیمی

panah

نحوه ثبت نام در دوره نخبگان شیمی

شما به دو روش می توانید دوره را خریداری کنید:

روش اول (پرداخت از طریق درگاه اینترنتی) : برای خرید مستقیم دوره کافی است روی عکس دوره مورد نظر کلیک کنید تا به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شوید و بلافاصله پس از پرداخت، به آموزش ها و همچنین جزوات دسترسی پیدا می کنید.

 روش دوم (انتقال به کارت بانکی): در این روش، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 6037997518026092 به نام «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به آیدی [email protected] در تلگرام یا در پیامرسان سروش پلاس ارسال کنید تا اطلاعات واریزی شما بررسی شود و بلافاصله دوره در اختیارتان قرار گیرد. 

← توجه : در صورتی که از روش دوم برای ثبت نام دوره استفاده می کنید، کافی است روی یکی از لینک های «آبی رنگ» بالا کلیک کنید و عکس فیش واریزی را به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.

شما بلافاصله پس از خرید (چه از روش اول و چه از روش دوم)، به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

شما به دو روش می توانید دوره را خریداری کنید:

روش اول (پرداخت از طریق درگاه اینترنتی) : برای خرید مستقیم دوره کافی است روی عکس دوره مورد نظر کلیک کنید تا به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شوید و بلافاصله پس از پرداخت، به آموزش ها و همچنین جزوات دسترسی پیدا می کنید.

 روش دوم (انتقال به کارت بانکی): در این روش، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 6037997518026092 به نام «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به پشتیبانی واتساپ (09051674152) ارسال نمایید تا ثبت نامتان انجام شود. پس از ارسال عکس فیش واریزی، واحد پشتیبانی برای شما دوره مورد نظرتان را بلافاصله فعال خواهد کرد.

در روش اول یعنی «پرداخت اینترنتی» هیچ گونه نیازی به پیام دادن به بخش واتساپ نیست و بلافاصله بعد از پرداخت، به پنل آموزشی دوره دسترسی پیدا می کنید.

← توجه : در صورتی که از روش دوم برای خرید دوره استفاده می کنید، حتما بعد از ارسال عکس فیش واریزی به بخش واتساپ، کلمه «رسید» را تایپ کنید تا پیامتان سریعا پاسخ داده شود.

شما بلافاصله پس از خرید (چه از روش اول و چه از روش دوم)، به دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری من» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

لطفا هرگونه سوالی در رابطه با دوره دارید ویدیوی زیر را ملاحظه کنید

در ویدیوی 32 دقیقه ای زیر، پاسخ تک تک سوالاتی که ممکن است داشته باشید داده شده است، سوالاتی از قبیل:

تعداد ساعت جلسات، تعداد صفحات جزوات، نحوه دسترسی به آموزش ها، حجم آموزش های دوره، سطح دوره ، نحوه ثبت نام، فضای دوره و ….

پس حتما اگر سوالی دارید، ویدیوی 32 دقیقه ای زیر را با دقت تا انتها ببینید

سرور ایران

سرور اروپا

فایل صوتی ویدیوی بالا:

شما بلافاصله پس از ثبت نام، به دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا می کنید و از طریق پنل مخصوصتان، می توانید از همان روز آموزش را شروع کنید

bfdd66cd30ac7294f8764f95f6e5861f«سوالات متداول»

آیا محتوای دوره جامع با دوره های تک پایه فرق می کند؟

هیچ فرقی ندارند! یعنی شما هم می توانید هر سه پایه را به صورت جداگانه تهیه نمایید و هم می توانید دوره جامع که شامل هر سه پایه با هم است را یکجا خریداری کنید. البته در صورتی که دوره جامع را خریداری کنید با مبلغ کمتری می توانید هر سه پایه را در اختیار داشته باشید.

آیا اگر از الان شروع کنم به کنکور میرسم؟

از هر زمان که شروع کنید با توجه به سیستم انعطاف پذیر دوره می توانید خود را به نقطه مورد نظرتان برسانید، زیرا در این دوره علاوه بر اینکه صفر تا صد مطالب را آموزش می بینید بلکه مطالب را جمع بندی نیز می کنید ؛ آن هم در مدت زمانی کاملا معقول…

فرقی نمی کند که پایه دهمی باشید یا یازدهمی و یا کنکوری!

هر آنچه که برای موفقیت در کنکور ، در مدرسه و هم در آزمون های آزمایشی می خواهید ، به زبانی ساده و آسان در اختیارتان قرار می گیرد تا زمان و انرژیتان را به خوبی مدیریت کنید…

همچنین یکی از ویژگی های منحصر به فردی که این دوره دارد این است که جلسات مهم به صورت ستاره دار علامت گذاری شده اند. یعنی در صورتی که احساس کمبود وقت می کنید می توانید فقط جلسات ستاره دار را مشاهده کنید. جزوات را نیز به همین صورت می توانید مطالعه نمایید.

آیا مشاهده همه جلسات الزامی است؟

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که این دوره دارد این است که جلسات مهم به صورت ستاره دار علامت گذاری شده اند. یعنی در صورتی که احساس کمبود وقت می کنید می توانید فقط جلسات ستاره دار را مشاهده کنید. جزوات را نیز به همین صورت می توانید مطالعه نمایید.

برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی محتوای دوره چگونه است؟

دوره نخبگان برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی شان است. 

یعنی برای دانش آموزان یازدهمی ، محتوای دوره مطابق با کنکور 1403 است و برای دانش آموزان دهمی، محتوای دوره مطابق با کنکور 1404 می باشد، زیرا محتوای دوره همواره براساس آخرین تغییرات کتاب درسی، بروزرسانی می شود.

من پایه یازدهمی هستم. آیا دوره جامع را تهیه کنم یا دوره تک پایه را؟

بستگی به خودتان دارد!

در دوره نخبگان یازدهم، علاوه بر آموزش صفرتا صد شیمی یازدهم و تحلیل تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی، بخشی از آموزش ها مربوط به یادآوری پیش نیازها از شیمی دهم است. یعنی با تهیه دوره یازدهم، پیش نیازهای لازم از شیمی دهم نیز به شما در ابتدای دوره آموزش داده می شود؛ اما توجه داشته باشید در دوره یازدهم فقط پیش نیازهای لازم از دهم تدریس شده است، نه آموزش صفرتا صد دهم!

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد شیمی دهم نیز هستید در این صورت دوره نخبگان شیمی دهم را نیز خریداری کنید

و یا اگر میخواهید خیالتان را برای کنکور 1403 راحت کنید می توانید دوره جامع نخبگان ویژه کنکور 1403 (که شامل هر سه پایه است) را خریداری نمایید

توجه داشته باشید اگر قبلا دوره های تک پایه را خریداری کرده اید، دوره جامع را نباید خریداری کنید، زیرا دوره جامع فقط برای افرادی قابل خریداری است که تا کنون هیچ پایه ای را خریداری نکرده اند!

من پایه دهمی هستم. آیا پایه دهم را تهیه کنم یا هر دو پایه دهم و یازدهم را تهیه کنم؟

در دوره نخبگان دهم، آموزش صفرتا صد شیمی دهم به همراه تمامی تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی بررسی می شوند.

در دوره نخبگان یازدهم، علاوه بر آموزش صفرتا صد شیمی یازدهم و تحلیل تیپ تست های کنکور و آزمون های آزمایشی، بخشی از آموزش ها مربوط به یادآوری پیش نیازها از شیمی دهم است. یعنی با تهیه دوره یازدهم، پیش نیازهای لازم از شیمی دهم نیز به شما در ابتدای دوره آموزش داده می شود؛ اما توجه داشته باشید در دوره یازدهم فقط پیش نیازهای لازم از دهم تدریس شده است، نه آموزش صفرتا صد دهم!

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد شیمی دهم نیز هستید در این صورت دوره نخبگان شیمی دهم را نیز خریداری کنید

و یا اگر میخواهید خیالتان را برای کنکور 1404 راحت کنید می توانید دوره جامع نخبگان ویژه کنکور 1404 (که شامل هر سه پایه است) را خریداری نمایید

توجه داشته باشید اگر قبلا دوره های تک پایه را خریداری کرده اید، دوره جامع را نباید خریداری کنید، زیرا دوره جامع فقط برای افرادی قابل خریداری است که تا کنون هیچ پایه ای را خریداری نکرده اند!

از کجا می توانم فایل نمونه جزوات را دانلود کنم؟

برای دانلود نمونه جزوه، روی موارد زیر کلیک کنید :

1- جزوه درسنامه 

2- جزوه تست های خط به خط

در ضمن علاوه بر این جزوات، به عنوان هدیه، جزوه جمع بندی مفاهیم و مسائل شیمی هم در اختیار شرکت کنندگان دوره جامع قرار خواهد گرفت!

مجموعه تستی خط به خط برای چه پایه هایی تدوین شده است؟

مجموعه خط به خط مجموعه تستی با بیش از 1500 تست برای شیمی دهم و یازدهم است. به طوری که با وجود این مجموعه به منابع تستی دیگر نیاز نخواهید داشت (البته برای تمرین بیشتر می توانید از یک کتاب کمک آموزشی نیز استفاده کنید ولی الزامی نیست)

برای شیمی دوازدهم مجموعه خط به خط تدوین نشده است، زیرا به تعداد کافی تست از کنکورهای سراسری 12 سال اخیر بررسی شده است و همین عامل باعث شده که هیچ گونه ابهامی از مبحث مورد نظر برایتان وجود نداشته باشد. هر چند منابع آموزشی دوره بسیار کامل است ولی برای تمرین بیشتر می توانید از هر کتاب تستی که دارید استفاده کنید.

نحوه دسترسی به ویدیوها و جزوات دوره به چه صورت است؟

لطفا هر گونه سوالی در رابطه با ویژگی های دوره دارید (مثل نحوه دریافت دوره، ویژگی جزوات، حجم دوره و…) حتما ویدیوی ابتدای صفحه را تا انتها مشاهده کنید. برای دیدن این ویدیو، اینجا کلیک کنید

توجه مهم : چنانچه هر گونه سوالی درباره دوره دارید یا ویدیوی ابتدای صفحه را ببینید و یا به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

بازخورد های اینلاین
مشاهده همه نظرات
Atiyeh F

سلام و وقت بخیر .این دوره یک دوره با ارزش و فوق العاده ست هرچی بگم کم گفتم.هرچند من دیر با این آموزش عالی آشنا شدم اما خیلی مفید و جامع هست و دوست داشتم که ای کاش از دهم متوجه چنین دوره ای می شدم استاد دانش با سرحدی از انرژی شیمی رو آموزش میدن و نظر بنده رو درمورد شیمی خیلی عوض کردن .دوره ای که با حداقل هزینه حداکثر بازدهی رو داره.امیدوارم این خانواده نخبگان شیمی روزافزون باشه و همه ازش بهره ببرن .با سپاس بی نهایت از استاد دانش عزیز.

امیرمحمد ناصری

سلام دوستان در مورد دوره
دوره حتی برای دانش اموزان مدارس تیزهوشان هم عالیه
من به قطع میگم تنها دوره ای که توش مباحث صریح واضح بهتون بیان میشه
و نکته قوت دوره از نظر من اینه که اصلا به هیچ عنوان تو کلیپا وقت تلف کنی نداریم و صاف میریم اصل مطلب
تست هایی که کار میشه برا فهم شما عالیه
امیدوارم همین جور پرقدرت پیش بره
خسته نباشید

آیدا مقدم

سلام استاد وقتتون بخیر✨️🌱
من وااااقعاااا ممنونم بابت تدریس فوق العادتون
هر چقدر بخوام از روش تدریستون و انرژی ای که در حین تدریس دارین تعریف کنم، کم گفتم!….
خط به خط کتاب رو مفهمومی و عمیق کار میکنید و تعریف میکنید، فقط صرفا یه روخوانی ساده و گذشتن از متن کتاب نیست!
یادآوری های لازم قبل از شروع بحث جدید رو گذاشتین، این بخش فوق العادس.
انقدر توضیح میدین ک به قول خودتون مطالب ملکه ی ذهن میشه
نکات کلیدی و طلایی ای که از متن کتاب استخراج میکنید و بهمون میگین واقعا یه دنیا ارزش داره😅✨️
دقیقا از همون نکات داخل تستا میاد.
الحق که اسم دوره رو به خوبی انتخاب کردین و
شایسته ی دوره اس “نخبگان شیمی” .
خلاصه‌ منی که به زور میرفتم سمت کتاب شیمی و اصلا نمیتونسم برای این درس خودخوان باشم،
عاشق شیمی شدم!🤩❣️
به طوری که شیمی پایه ثابت برنامم شده😎✌🏻

راسی جدای از تدریس فوق العادتون، طراحی سایت عالیه
دسترسی به فیلمها خیلی آسونه و همیشه سایت رو بروز میکنید و نکاتی رو میزارین داخل سایت و راهنماییمون میکنید برای سرعت فیلمها تو این روزایی که نت خیلی اذیت میکنه.

خسته نباشید جانانه خدمت شما استاد دانش عزیز
استادی دلسوز، خفن و حرفه ای💛☘️

آخرین ویرایش25 روز قبل توسط Ayda1383
مهسا درخشانی فر

سلام استاد تشکر میکنم بابت تدریس عمیق مفاهیم کتاب شیمی؛کتاب به خودی خود بسیار سادس اما مدرس برتر میخاد تا بتونه کنکوری اموزشش بده و درصد بیاره داوطلب.بسیار سپاس گذارم بابت اموزش خوبتون من فارغ التحصیل رشته ی انسانی نظام قدیم هستم بااینکه انسانی بودم اما بسیار عالی مفاهیم پایه دوازده رو ازتون اموزش دیدم بطوری که با یکبار مشاهده اموزشم کامل شد ونیاز به مشاهده مجدد ندارم.امیدوارم علمتون روزافزون بشه و افراد بیشتری هر روز کمک رسانی در علم داشته باشید.و این افراد به امید روزی که پزشکان اینده باشندو این علم و موفقیت رو مدیون شما باشند🌹 استاد عزیز.موفق باشیدوپایدار

آخرین ویرایش1 ماه قبل توسط مهسا درخشانی فر
سحر ذوالفقاری

به شدت فوقالعاده و بی نظیر عالی هرچی بگم کم گفتم تدریس به روش جذاب و رویایی انگار رفتی به خواب شیرین وعمیق و مثل دانشمند داری شیمی یاد میگیری دم استاد گرم فکر کنم اگر نویسنده ی معروف باشم باز هم نمی توانم از خوبی های استاد دانش تمام و کمال بنویسم و حرف بزنم علاوه بر تدریس عالی و تضمینی درصد بالای ۹۰ درصد انرژی خاص هستش انرژی حتی بی حال و نارحت باشی می تونی انرزی بگیری

پانیذ احمدی

یکی از دلایلی که باعث شد من به شیمی علاقه شم بودم بدون اغراق اینو میگم!مطالبو جوری توضیح میدن عمیقا درک کنی نه صرفا حفظ کنی!همه چیو اول مفهومی توضیح میدن که تو یاد ادم بمونه ممنون از استاد دانش بخاطر این دوره✨️

مهدی پور اصغر زنگلانی

استاد خداییییش دمت گرم خیلی دمت گرم خیلی خوبی واقعاعالیی . من نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم بخاطر این تدریس فوق العاده عالی و مفهومیتون که یه طوری مطالب رواموزش میدید که ادم عاشق علم شیمی میشه . من خودم وقتی معلمی به خوبی شما دیدم واقعا خیلی ب رشته شیمی علاقه مند شدم . و حتی میگم منم برم و مث شما معلم شیمی بشم . یک دنیا ازتون تشکر میکنم !! واقعا به خودتون ببالید و افتخار کنید که همچین استاد عالی و کار درستی هستید . کارتون خیلی درسته و تکه . واقعا دست رو دستتون نیست . هیچکس نمیتونه مثل شما باشه !!! یه دونه ای شما استاد . یکدونه !!!! از تمام عوامل دوره نخبگان شیمی هم تشکر میکنم به خصوص استاد شهاب دانش عزیز…. …. دوست دار شما مهدی زنگلانی هستم .

فاطمه بخون

استاد دانش شما بی نظیر هستید ممنون ازشما بابت دوره خوبتون مانا باشید 🌹🌹

امیرحسین فلکی مقدم

خیلی عالی بود ، خسته نباشید استاد♥

مهدی گودرزی

سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد دانش
متشکرم از دوره بی نظیر تون واقعا ممنونم❤️❤️ کاش یک دبیر مثل شما برای فیزیک من داشتم
دوستان از شما هم ممنون میشم اگه کسی رو می‌شناسید که تدریس شون خوب باشه تو درس فیزیک به بنده معرفی کنین
باتشکر 🙏🌹

سحر صادقی

خیلیییییییییییییی عالیه:)

beniz zahedi

سلام
واقعا پکیج عالی و خوبی هست
تمام سوالاتی که توی کنکور آمده رو کار کردن
واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره
ممنون

آخرین ویرایش3 ماه قبل توسط beniz
محسن مودت

عالیه واقعا این پکیج
من یه کلاس کنکوره دیگه رو قبله این کلاس ٺبت نام کردم اما واقعا بنظرم اون ربع استاد دانشم نیست و الکی خیلی از معلم شیمیا بولد شدن .
عالیه این پکیج✌✌🔥🔥🔥

آخرین ویرایش3 ماه قبل توسط محسن مودت
مرجان علی زاده

سلام وقت بخیر
استاد واقعا واژه ی بی نظیر برای شما کم هست یه تدریس کاملا بی نقص من دوساله دارم از آموزش ها استفاده میکنم واقعا عالین امیدوارم با درصد عالی شیمی توی کنکور بتونم یه خسته نباشید بگم به شما و تیم خوبتون

حسین رحمانیان

عالی حرف نداره

عالی ازهرلحاظ

آخرین ویرایش3 ماه قبل توسط سید امیر حسن موسوی جهرمی
میکاییل خضرپور

با تشکر ازاستاد عزیز واقعا زحمت کشیدید من تاره دوره را خریداری کردم عالی هست

محمد مهدی کریمی

ابلفضلییییی
خیلی خوبه😂❤️

ماهان نارکوب

سلام عرض میکنم خدمت استاد دانش عزیزم خیلی از شما ممنونم بابت تدریس عالی و درجه یک شما ، درصد شیمی من از منفی به بالای ۷۰ رسیده و مطمئنم در آزمون های بعدی به درصد ۱۰۰ هم میرسم . به همه ی دوستان عزیز پیشنهاد میکنم که اگر میخواین شیمی رو عالی بزنین توی کنکور دوره استاد رو حتما تهیه کنید . نخبگان شیمی بهترین اتفاق زندگی من بود ممنونم از استاد عزیزم ♥️

مانی بینایی

واقعاً دوره شهاب دانش بهترین دوره ایی هست که شیمی کنکور رو کامل و شفاف توضیح میده . واقعاً دمت گرم با همچین دوره ایی

فاطمه رشیدی

خیلی عالی
با تشکر فراوان از زحمات شما استاد گرامی

آیلار سرافراز

خیلی عالیههه💗

آخرین ویرایش4 ماه قبل توسط Aylar84
Binaii بینایی

فقط میتونم بگم از هر نظر کامل هست فقط میمونه تلاش دانش آموز

احسان صبوری

با سلام وای هرچی از بینظیر بودن دوره بگم کم گفتم ، من شیمیم واقعا ضعیف بود ، حتی اوایل از شیمی خیلی بدم میومد ، ولی الان عاشق این درس هستم به کمک استاد دانش راحت میتونید شیمی تون رو از این رو به اون رو بکنید ، من اوایل نمره کمی می‌گرفتم ،ولی الان تو هر امتحان مدرسه نمره زیر 19ندلشتم🌹🌹🌹❤️❤️

شیلان غلامی

استاد دانش بهترینن🥺❤به جرات میتونم بگم که با این دوره میشه شیمی رو بالای ۷۰و ۸۰زد😍

ALI OWJ

واقعاً عالی و بی نظیر،حتی در عرض سه ما هم میشه با این پکیج شیمی رو بالای 70 زد❤️❤️❤️

محمد عرفان یزدان مهر

سلام بنده این دوره رو تهیه کردم و به جرأت میتونم بگم با یکی از بهترین دوره های پیش رو هست و این دوره می‌تونه شما رو به نتیجه دلخواهتون برسونه

Kimiya Dehbozorgi

بهترین استاد شیمی که تا به حال دیدم
سبک تدریس استاد عاااالیه
محال ممکنه چیزی تدریس کنن و متوجه نشم
بهترین و آسون ترین روش و استاد تدریس میکنن
این دوره از همه نظر عالی و کامله
واقعا خوشحالم که با استاد دانش آشنا شدم و دوره اشونو تهیه کردم خیلی عالی هست پیشنهاد میکنم همه بدون شک و تردید دوره رو شرکت کنن
من اولین آزمونم درصد درس شیمی خیلیی پایین زدم
ولی آزمون قبلی و 80 درصد زدم

معصومه رستمی

عالی و بی نظیر بهترین دبیر شیمی که واقعا با جان و دل درس میکنن🌹 هیچ شکی در انتخابتون نکنید

helia khamse

سلام! به نظرم واقعا یکی از بهترین تصمیماتم تهیه این پکیج بود . چون هم در کنار پوشش کامل کنکور برای امتحان های تشریحی هم اماده میشیم و به تسلط کامل میرسیم و باعث میشه که انگیزه بگیریم و با اعتماد به نفس این درس رو بخونیم. بیان استاد اینقدر صمیمانه هست که مشتاق تر بشیم و با عشق درس شیمی رو ساعت ها مطالعه کنیم
واقعا ممنون از تمام زحماتتون 🙏🏻❤️❤️

مینا

نحوه ی تدریس خیلی خوب و قابل فهم و مهمتر ک از پایه تدریس ذاده میشه و نکات خارج از کتاب ک نیاز اساسی است تدریس میشه

mahshid

شما بگید از کجا شروع کنم واسه بی نقققص بودن این پکیج؟؟؟؟هوووم؟؟؟
همه چی تمووووم….انگار کتاب شیمی و از اون حجم میزاری تو جیب…از اون حجمی که میگم واسه اینه که من هر سه پایه رو گرفتم و واقعانم لذت بخشه اینکه هر دفعه بخوای بری پای کلیپا با ذوق .. اگه ناراحتی حالت خوب میشه اگه انگیزه نداری بمببببببب انرژی میشی اصلا یه نوع امپول نوروبیون واسه خودش

سپیده حمیدی زاده

واقعا دوره ایه که استفاده کردن ازش باعث میشه آدم انتظارش از خودش بره بالا. من به شخصه انقدر تدریس استاد کامل و بی نقص هستش و تستایی که برامون قرار میدن کاملا مفهومی و بشدت کارآمد هست که دارم به درصد 100 شیمی فکر میکنم! مطمئنم هر کسی که این دوره رو خریده راضی بوده. همچنین بقیه ی دوره ها رو اگه دیده باشید بعد یه تایمی دیگه نمیتونین از دوره استفاده کنین یا اگه چیز جدیدی قرار بدن باید دوباره تهیه ش کنین. اما با خرید این دوره استاد هر چیزی رو که جدید تدریس کنن و هر آپدیتی انجام بدن برای ما قرار میدن و ما هر لحظه میتونیم خودمونو بروز کنیم از هر جهت. و من یک ساله دارم از این دوره استفاده میکنم و در حالتی که هیچی نخوندم و دوره ای هم نکردم وقتی میرم آزمون میدم زیر 70 نمیزنم. واقعا میگم این دوره از بهترین دوره هاست❤️

شایان طاهر پور

این دوره نکات فوق العاده خوبی داره اول اینکه تدریس استاد به صورت مفهومی که شما رو از هر دبیری بی نیاز می کنه دوم درسنامه کامل و جامعی که دیگه نیاز به خوندن کتاب دیگه ای ندارید سوم تست های خط به خطی که هر تیپ تستی رو پوشش میده در یک کلام فوق العادس

فاطمه صادقی

به نظر من این پکیج کامل ترین پکیجی هست که تا الان دیدم من تدریس دبیر های زیادی رو دیدم ولی هیچ کدوم به اندازه استاد دانش من رو عاشق شیمی نکرد ، تدریس ایشون بی نظیر هست و از همه مهم تر طرز بیانشون هست که اگه یکی باشه که هیچی هم از شیمی ندونه ولی تدریس استاد رو ببینه بدون شک به یک معلم شیمی تبدیل میشه

مطهره ممتازان

این دوره متفاوت از همه دوره های دیگه هستش و مهم تر از همه اینکه وقتی استاد درس میدن تبلیغی توسط استاد انجام نمی‌شه.. آخه من پکیج فیزیک یکی از اساتید رو خریداری کردم ایشون در هر کلیپ توضیح یا حل سؤال، کلی از محصولات دیگه شون حرف میزنن و از خودشون تعریف میکنن… این طور من کلا تمرکزم به هم می‌خورد ولی استاد دانش عالی هستش

محمدصدیق طالع

فقط همینو بگم شهاب دانش کسیه که اگه شما تو شیمی جلبک باشی تبدیلت میکنه به یه استاد 🤩 البته این نکته هم شایان ذکره که بدون تلاش خود دانش آموز هیچ دوره ای براش هیچ فایده ای نخواهد داشت،

123456789Mahdi

سلام محمد مهدی راستگو هستم پایه یازدهم ریاضی من از شیمی خیلی بدم اومد تو سال دهم چون تدریس خوب ندیده بودم ولی وقتی با آقای دانش آشنا شدم و دوره رو تهیه کردم و طبق برنامه استاد پیش میرم واقعا واقعا واقعا میتونم به جرات بگم که درجه یک ترین معلمی که دیدم تا الان نیست نظیرش واقعا فقط میتونم با نتیجه خوب کنکورم زحمات شما رو جبران کنم

ارشاد خدادادی

پکیج واقعا فوق العادس استاد هر مطلبیو ک توی کتاب اومده با دلیل و کاملا دقیق توضیح میدن همه چیز عالیه و از هر نظر یه پکیج عالیه

مصطفی جعفری

بهترین و کاملترین پکیج شیمی کنکور هست که تو عمرم دیدم واقعا بی نظیره

کیمیا مسعودیان

عالی ترین دوره ای بود که شرکت کردم
تدریس مفهومی و پر انرژی استاد اینقدر خوبه که از شیمی تنفر هم داشته باشین عاشقش میشین
ممنون از استاد که از جون و دل مایه میزارن و این از توی تدریس شون کاملا مشخصه 🌹❤

نگاراسماعیلی

خیییلیییی خوبع،مخصوصا برا سال دوازدهم،مرسییی از استاااد❤️💥

Nz

سلام . حدودا دو ماه میشه که پکیج رو تهیه کردم . نتونستم هنوز به طور کامل همه قسمت هارو ببینم اما با دیدن همون قسمت هایی که نیاز داشتم خیلی پیشرفت کردم و نمراتم و درصد آزمون هام بالا رفته. از استاد دانش بابت تدریس فوق العاده اشون متشکرم❤😊

Peri

من کلاس های شیمی زیادی رفتم :)) کلی تدریس متفاوت دیدم ولی هیچ وقت شیمی و یادگیری شیمی انقد برام شیرین نبود ، این تدریس قشنگ و از ته دلتون باعث شد علاقه به شیمی چند برابر بشه ممنونم بابت همه چیز ❤️

محمد علیخانی

بهترین و عالی ترین دوره ای که بود من تا به الان شرکت کردم من درس شیمی را فقط یاد نگرفتم بلکه درس های زیادی از استاد یاد گرفتم تویی که این نظر را می خونی اگر یک لحظه هم در تهیه ی دوره ها درنگ کنی یک عمر پشیمان میشی من درصدم در آزمون ها صفر بود اما با تهیه دوره ها چندین درصد( صد) شیمی کسب کردم استاد اهتمام زیادی در درس شیمی دارند….
با آرزوی موفقیت برای استاد دانش 🌹❤

مهسا مرهون کار

سلام من پکیج استاد رو پارسال تهیه کردم ولی وقت نکرده بودم درست همراه با مجموعه تستایی که زحمت کشیدن و جمع کردن برای مارو حل کنم ، امسال دارم خوب میخونمشون، طوری که استاد با جون و دل تدریس میکنن اشتیاق و یادگیری شما رو حتی بیشتر هم میکنه و با مجموعه تستا و تلاش خودتون حتما میتونید به درصد خوبی برسید

نازنین شادپی

سلام.من حدود دو ماه و نیمه ک پکیج صفر تا صدو گرفتم واقعاااااا عالیه یعنی دارم میبینم ک چطور تستارو تو هوا میزنم و درصدام بالاعه😍بهترین تصمیم زندگیمو گرفتم واقعا ک این پکیج رو تهیه کردم دیگ خیالم بابت شیمی راحته استرسشو ندارم
مرسی ازتون استاد♥️♥️♥️

marjan

سلام .استاد دانش‌‌واقعا تدریسشون‌بی نظیره خیلی‌خوب و مفهومی تدریس میکنن من واقعا از‌انتخابی‌که کردم خییییییلی راضیم‌….یه آموزش مفهومی‌ یه جزوه کامل…دیگه‌ راه رو برای رسیدن‌ب درصد عالی تو شیمی واقعا هموار کردن خیلی ممنونم از استاد❤

Atena Rizevandi

سلام واقعا از اینکه این دوره رو تهیه کردم خیلی خوشحالم استاد خیلی عالی همه ی مطالب رو توضیح میده و بهترین و اسون ترین روش ها رو یاد میده که باعث میشه سر جلسه ازمون زمان ذخیره بشه

فاطمه نجفی

سلام دوستان .
توی تهیه ی این پکیج حتی یک درصد هم شک نکنید
بهترین دوره ای هست که میتونید شرکت کنید و شیمی رو مفهومی ترین حالت ممکن یاد بگیرید و نتیجه ی عالی بگیرید . مطمئن باشید اگر طبق برنامه ها پیش برید و تلاش کنید ، اقای دانش بهترین همراه واستون میشن
ممنون واسه ی این همه حرفه ای بودنتون 😊🙌🏻🌼

حسین راشدی

سلام.استاد دانش بهترین معلم شیمی هستند که دیدم، من خودم قبل از شرکت در این دوره درصد های زیر ۱۰ داشتم اما الان درصد کمتر از۷۰ندارم،دریک کلام مسیر برای رسیدن به درصد های بالا در آزمون های آزمایشی و کنکور با این پکیج هموارتر شده.

فائزه خسروی

سلام.واقعا پکیج عالی هستش.اصلا من دیگه نیازی به کلاس خصوصی و مدرسه با این پکیج ندارم.من حتی وسطای سال دهم که گرفتم درصد بالای ۵۰ رو تویه ازمون های آزمایشی میزدم ولی قبلش خیلی پایین تر بود.واقعا استاد خسته نباشید دستتون درد نکنه

فاطمه پرویز

سلام دوستان این دوره بهترین دوره شیمی هست که من تا حالا داشتم با اینکه اصلا رشته من تجربی نبوده و درس شیمی رو معلمی نداشتم که در مدرسه یاد بگیرم ولی با دیدن تدریس های استاد تونستم به مرحله خیلی خوب شیمی برسم به شما هم پیشنهاد میکنم که از این دوره استفاده کنید و پیشرفت شیمی رو در یادگیری بهتر و درصد های بهتری ببینید.

سروش خادمی خادمی

عالیی ترین پکیجی که تا حالا استفاده کردم همین پکیج های شیمی استاد دانش بوده. اگه بخوام پکیج ها رو توصیف کنم : تدریس عالی + جزوه های درسنامه و تست خیلی عالی که دیگه نیازی به کتاب های کمک درسی هم ندارم. واقعا از هر نظر عالی هست و در خریدش شک نکنید. در چند روز پیشرفتتون رو حس می کنین.

به جرات و بدون اغراق می توان گفت دوره نخبگان شیمی، کامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزشی شیمی کنکور است که دانش آموز را از هر منبع دیگری بی نیاز خواهد کرد؛ زیرا هم شامل آموزش صفرتاصد مطالب است و هم شامل جمع بندی برای هرسه پایه!

اصل محتوای این دوره ، به ویدیوهای آموزشی منحصر به فرد آن است؛ و گرنه جزوه و یا کتاب را در همه جا می توان پیدا کرد! ویژگی منحصر بفرد فیلم های دوره به گونه ای است که مطالب با ساده ترین بیان ممکن ، در مدت زمانی کاملا معقول و با انرژی بالا آموزش داده می شوند به طوری که شما گذر زمان را احساس نمی کنید و همین عامل باعث پیشرفت چشمگیرتان در زمانی کوتاه خواهد شد و در زمانی کاملا معقول، عقب ماندگی هایتان را جبران می کنید.

در این دوره ، آموزش هر مبحث از ریشه سر میگیرد؛ یعنی حتی اگر در شیمی صفر هم باشید خواهید توانست به تسلط کامل روی هر مبحث برسید! این یک شعار نیست، بلکه سیستمی است که بارها و بارها جواب خود را پس داده است!

در این دوره به هیچ کلاس آموزشی دیگری احتیاج نخواهید داشت! زیرا در هر سطحی که باشید این دوره پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

با این دوره به گونه ای روی مطالب به تسلط میرسید که هر گونه سوالی را با هر شدت و سختی که باشد با قدرت و لذت تحلیل می کنید (به همین دلیل است که اسم این دوره، نخبگان شیمی نامگذاری شده است چون مطالب از صفر تا مرز نخبه شدن به شما آموزش داده خواهد شد! آن هم به زبان خیلی ساده!)

همچنین در این دوره، یک پکیج سرعت محاسبات ریاضی دریافت می کنید که در این پکیج تمام روش ها و تکنیک های کاربردی که باعث افزایش سرعت محاسباتتان می شود به شما آموزش داده خواهد شد؛ پس دیگر برای نرسیدن به نتیجه دلخواهتان در شیمی، هیچ بهانه ای باقی نمی ماند!

توجه مهم : چنانچه هر گونه سوالی درباره دوره دارید یا ویدیوی ابتدای صفحه را ببینید و یا به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

لطفا دوره تک پایه مورد نظر خود را انتخاب کنید

در روش «پرداخت اینترنتی» مبلغ 3 هزار تومان توسط بانک به عنوان کارمزد از شما دریافت میگردد ولی در روش «کارت به کارت» نیاز به پرداخت هیچ کارمزدی نیست.

لطفا دوره دو پایه مورد نظر خود را انتخاب کنید

در روش «پرداخت اینترنتی» مبلغ 3 هزار تومان توسط بانک به عنوان کارمزد از شما دریافت میگردد ولی در روش «کارت به کارت» نیاز به پرداخت هیچ کارمزدی نیست.

لطفا برای خرید این دوره بر روی «افزودن به سبد خرید» کلیک کنید

در روش «پرداخت اینترنتی» مبلغ 3 هزار تومان توسط بانک به عنوان کارمزد از شما دریافت میگردد ولی در روش «کارت به کارت» نیاز به پرداخت هیچ کارمزدی نیست.