حفظ کردن جرم مولی اتم ها

با توجه به اینکه طراح توی تست شیمی جلوی سوال توی پرانتز جرم مولی اتم ها رو به ما میده آیا ما لازمه جرم مولی اتم ها رو هم حفظ باشیم؟

پاسخ:

قطعا در مسائل، جرم مولی ها به شما داده خواهد شد. اما در سایر تست ها، خصوصا تست های تحلیلی که قرار است دو یا چند ماده را مقایسه کنید، بهتر است برای سرعت عمل بالاتر، جرم مولی اتم های پرتکرار و متداول را حفظ نمایید. هر چند در صورت تمرین و تکرار زیاد مسائل، خود به خود جرم مولی اتم ها را حفظ خواهید کرد. در صورتی که آگاهانه آن ها را به خاطر بسپارید احتمال فراموشی کمتر خواهد بود.

در ضمن لیست جرم مولی ترکیبات مهم و پرتکرار که لازم هست حفظ باشید در انتهای جلسه اول دوره استوکیومتری تدریس شده است.

برای مشاهده ویدیوهای آموزش دوره استوکیومتری اینجا کلیک کنید

جدیدترین آموزش سایت:

آموزش های دیگر:

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد های اینلاین
مشاهده همه نظرات

دسته بندی آموزش های سایت:

محصولات ویژه این ماه :

محصولات اصلی :

توجه: چنانچه تاکنون حساب کاربری نساخته اید، روی فرم ثبت نام کلیک کنید و چنانچه قبلاً حساب کاربری ساختید، روی فرم ورود کلیک نمایید.

توجه مهم: لطفا قبل از پیام دادن به بخش پشتیبانی، حتماً و حتماً توضیحات مربوط به دوره ها را از بخش «محصولات» که در منوی سایت قرار گرفته مطالعه کنید. چون پاسخ تمامی سوالاتتان داده شده است. با تشکر از توجه شما: شهاب دانش

آیدی پشتیبانی تلگرام: nokhbeganchem_support

آیدی پشتیبانی سروش: nokhbeganchem_support

پاسخگویی پیامکی : 09029875156 (فقط پیامک بدهید)

دقت کنید به پیامک ها و سوالاتی که حاوی پرسش هایی است که در سایت پاسخ داده شده، جواب داده نمی شود (پرسش هایی مانند قیمت دوره ها، نحوه ثبت نام در دوره ها و…) پس لطفا وقت بگذارید و توضیحات محصولات سایت را کامل بخوانید.

پاسخگویی در بخش تلگرام و سروش پلاس همه روزه و حتی روزهای تعطیل نیز انجام می شود.