دوره های جمع بندی

1,180,000 تومان

690,000 تومان

980,000 تومان

490,000 تومان

bfdd66cd30ac7294f8764f95f6e5861f«معرفی دوره ها»

سرور ایران

سرور اروپا

دوره جمع بندی 50 درصدی شامل چیست؟

از اسم این دوره پیداست که شامل 50 درصد مباحث کلیدی برای جمع بندی شیمی است. مباحثی همچون: ساختار اتم و جدول تناوبی، شیمی آلی و پلیمر، استوکیومتری، محلول ها، ترموشیمی و سینتیک، اسید و باز و مسائل pH و الکتروشیمی است. تقریبا تمامی فصل ها در این دوره حضور دارند اما فقط مباحث کلیدی از هر فصل تدریس شده است به طوری که شما بتوانید حداکثر بازدهی ممکن را در زمانی کوتاه داشته باشید.

برای مشاهده سرفصل ها و پیش نمایش پنل دوره اینجا کلیک کنید

دوره نکته و تست شامل چیست؟

دوره نکته و تست شامل آموزش مباحث کلیدی هر فصل از شیمی است که به همراه تست های تیپ کنکور سراسری جمع بندی می شود. در واقع در این دوره هم آموزش درسنامه ها را داریم و هم بررسی تیپ تست های مهم. در این دوره مباحث را بدون اضافه گویی به طور خلاصه و مفید جمع بندی می کنید. مدت زمان این دوره حدود 50 ساعت است.

توجه داشته باشید: این دوره برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی نیست!

برای مشاهده سرفصل ها و پیش نمایش پنل دوره اینجا کلیک کنید

دوره امتحان نهایی شامل چیست؟

دوره امتحان نهایی دوازدهم شامل حدود 20 ساعت آموزش مطالب هر 4 فصل شیمی دوازدهم به همراه حل نمونه سوالات تشریحی خرداد ماه است که فقط ویژه امحانات نهایی بوده و برای کنکور طراحی نشده است.

آیا دانش آموزان دهمی و یازدهمی هم می توانند از دوره «نکته و تست» و «جمع بندی 50 درصدی» استفاده کنند؟

خیر

برای دانش آموزی که صفر است کدام دوره را پیشنهاد می کنید؟

قطعا دوره جمع بندی 50 درصدی!

البته اگر به دنبال آموزش همه جانبه شیمی هستید حتی اگر در سطح صفر هم باشید پیشنهاد ما دوره «جامع نخبگان شیمی» است.

آیا هر دو دوره «نکته و تست» و «جمع بندی 50 درصدی» برای جمع بندی کنکور است؟

بله – هر دو دوره برای جمع بندی کنکور 1403 است.

برای رسیدن به درصد بالای 70 و یا بالای 80 در شیمی کدام دوره را پیشنهاد می کنید؟

قطعا دوره جامع نخبگان شیمی! برای رسیدن به درصد بالای 80 شیمی باید روی تمام مباحث شیمی تسلط کامل و 100 درصد داشته باشید و هیچ راه در رو و یا میانبری وجود ندارد. دوره های جمع بندی شما را به این درصد نمی رسانند بلکه کمکتان می کنند مطالب را جمع بندی کرده و نهایتاً به درصد 40 و یا 50 برسید. اما برای رسیدن به درصدهای بالاتر فقط دوره جامع نخبگان شیمی را پیشنهاد می کنیم. در صورتی که میخواهید از این دوره اطلاعات بیشتری کسب کنید به بخش «محصولات» موجود در منوی سایت مراجعه نمایید.

مدت زمان هر دوره چند ساعت است؟

دوره نکته و تست حدود 50 ساعت.

دوره جمع بندی 50 درصدی حدود 35 ساعت.

دوره امتحان نهایی حدود 20 ساعت.

چقدر طول می کشد تا آموزش های هر دوره را برای کنکور تمام کنم؟

همانطور که گفته شد مدت زمان آموزش های دوره نکته و تست حدود 50 ساعت و دوره جمع بندی 50 درصدی حدود 35 ساعت است. با توجه به مدت زمان آموزش هر دوره می توانید برنامه ریزی یک ماهه، دو ماهه یا سه ماهه داشته باشید.

چرا قیمت دوره «نکته و تست» و «جمع بندی 50 درصدی» یکسان است؟

چون هر دوره برای یک جامعه آماری خاص طراحی شده و به لحاظ کیفیت محتوای آموزشی ارزش یکسانی دارند.

آیا این دوره ها جزوه دارند؟

بله هر سه دوره «نکته و تست» ، «جمع بندی 50 درصدی» و «امتحان نهایی دوازدهم» شامل جزوه هستند و حجم جزوه برای هر فصل حدود 25 تا 35 صفحه است.

نحوه دسترسی به دوره به چه صورت است؟

با توجه به اینکه دسترسی آسان و سریع شما عزیزان به محتوای دوره برایمان مهم است، بلافاصله بعد از ثبت نام به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد. یعنی بعد از ثبت نام و خرید، کافی است به بخش حساب کاربری تان مراجعه کنید و از بخش «دوره ها» ، آموزش را در همان روز مشاهده نمایید.

شما عزیزان می توانید آموزش های دوره را از طریق پنل به صورت آنلاین مشاهده کنید. همچنین ویدیوهای دوره قابلیت تغییر سرعت پخش دارند و می توانید سرعت آن ها را با توجه به نیازتان افزایش دهید.

نحوه دسترسی به جزوات به چه صورت است؟

بلافاصله پس از خرید دوره، فایل جزوات در اختیارتان قرار میگیرد و می توانید آن ها را پرینت نموده و با دوره همراه شوید. توجه داشته باشید علت اینکه جزوات به صورت فیزیکی ارسال نمی شوند این است که با توجه به مدت زمان باقیمانده تا کنکور، هیچ گونه معطلی نداشته باشید و بتوانید بلافاصله پس از ثبت نام آموزش ها را شروع کنید.

نحوه ورود به حساب کاربری و استفاده از دوره به چه صورت است؟

پس از خرید دوره کافی است به ترتیب زیر وارد حساب کاربری خود شوید و آموزش های دوره را در همان لحظه شروع کنید.

مرحله اول: روی دکمه زرد رنگ حساب کاربری که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته کلیک کنید:

1 1

مرحله دوم: روی بخش دوره ها کلیک کنید:

2

مرحله سوم: دوره هایی که خریداری کردید با رنگ زرد فعال شده اند و می توانید با کلیک بر روی آن ها وارد پنل کاربری خود شوید:

3

توجه: زمانی که دوره را از طریق کارت به کارت تهیه می کنید، برایتان یک حساب کاربری می سازیم و دوره را برایتان فعال می کنیم و شما با آن حساب کاربری می توانید به پنل دوره دسترسی پیدا کنید.

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

متاسفانه خیر! چون آموزش های دوره به طور کامل و یک جا در اختیارتان قرار میگیرد چیزی به نام پرداخت اقساطی نداریم. تنها با پرداخت کامل بهای دوره می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه دوره به چه صورت است؟

«تنها راه خرید دوره ها» از طریق کارت به کارت یعنی انتقال بانکی است.

برای خرید ، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 5022291326933692 با نام کامل «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به آیدی nokhbeganchem_support@ در تلگرام یا در پیامرسان سروش پلاس ارسال کنید تا بلافاصله و در همان روز، آموزش های دوره در اختیارتان قرار گیرد. 

پس از واریز کافی است روی یکی از لینک های «آبی رنگ» بالا کلیک کنید و عکس فیش واریزی را به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.

شما بلافاصله پس از خرید، به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

panah

نحوه ثبت نام در دوره ها

«تنها راه خرید دوره ها» از طریق کارت به کارت یعنی انتقال بانکی است.

برای خرید ، مبلغ دوره مورد نظرتان را به شماره کارت استاد یعنی 5022291326933692 با نام کامل «سید شهاب الدین دانش میرکهن» واریز کرده و سپس عکس فیش واریزی را به آیدی nokhbeganchem_support@ در تلگرام یا در پیامرسان سروش پلاس ارسال کنید تا بلافاصله و در همان روز، آموزش های دوره در اختیارتان قرار گیرد. 

پس از واریز کافی است روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید و عکس فیش واریزی را به بخش پشتیبانی ارسال نمایید:

توجه1: این اطمینان را به شما می دهیم که پشتیبان های ما در بخش تلگرام و سروش پلاس، همه روزه (حتی روزهای تعطیل) حضور فعال داشته و امکان ندارد پیامی بی پاسخ بماند، همچنین به منظور تسریع در امور شما عزیزان در عرض چند دقیقه به تمامی پیام های مربوط به ثبت نام پاسخ داده می شود.

توجه2: شما بلافاصله پس از خرید و در همان روز، به آموزش های دوره و همچنین جزوات دسترسی پیدا خواهید کرد و از قسمت «حساب کاربری» که در قسمت بالا سمت چپ سایت قرار گرفته است می توانید آموزش های دوره را در همان روز شروع کنید.

لطفا هرگونه سوالی دارید بخش معرفی دوره ها را مطالعه نمایید