دوره پیشرفته نخبگان شیمی

این دوره برای کسانی است که قصد تحول چشمگیر در درصد شیمی خود دارند!

مدرس دوره : استاد شهاب دانش

در این دوره ، آموزش هر مبحث از ریشه سر میگیرد حتی اگر در شیمی صفر هم باشید خواهید توانست به درصد بالای ۸۰ شیمی در هر آزمونی برسید! این یک شعار نیست، بلکه سیستمی است که بارها و بارها جواب خود را پس داده است!

سوالی که خیلی ها از من میپرسند این است که استاد دانش آیا شما کلاس خصوصی، پکیج آموزشی، دوره و هر چیزی که شامل آموزش صفرتا صد شیمی باشد را دارید؟

در جواب باید بگویم تنها منبع آموزش صفر تاصد شیمی من که از تمام کلاس های خصوصی که تا الان برگزار کردم پربازده تر ، کامل تر و نتیجه بخش تر است فقط و فقط «دوره پیشرفته نخبگان شیمی» می باشد که حدود ۳ سال برای تهیه این دوره زمان صرف شده است! به همین دلیل بعد از آماده شدن این دوره ، دیگر هیچ کلاس خصوصی و یا حضوری دیگری در ایران نمیگذارم! و تنها منبع آموزشی کامل من که با تمام وجود برایش انرژی صرف کردم همین دوره نخبگان شیمی است که به جرات می توانم بگویم دانش آموز را از هر منبع دیگری در شیمی بی نیاز خواهد کرد!

لطفا و حتما ویدیوی زیر را با دقت ببینید چون تمام توضیحات کلی دوره در آن ذکر شده است:

توجه: مشاهده ویدیوی بالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است! لطفا قبل از بررسی ادامه صفحه، آن را تا انتها ببینید!

ویژگی های این دوره

پرانرژی بودن فضای دوره

مهمترین ویژگی این دوره که به طور ناخودآگاه باعث می شود ساعت مطالعه بالایی را در درس شیمی داشته باشید، انرژی بالایی است که در آموزش ها وجود دارد و باعث میشود یادگیری فعال داشته باشد.

در تمامی قسمت های دوره سعی شده است مطالب با ساده ترین بیان ممکن به شما انتقال یابد.

تمامی این عوامل باعث می شود که در حین آموزش ، گذر زمان را احساس نکنید.

صرفه جویی در زمان و انرژی

حجم آموزش های دوره به گونه ای است که در عین کامل بودن ، از گفتن هر گونه هجویات خودداری شده و در تمامی جلسات سعی شده است که مطالب ، با ساده ترین بیان و در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش داده شوند تا در وقت و انرژی خود صرفه جویی اساسی کنید!

این دوره هم ویژه دانش آموزان کنکوری است و هم دانش آموزان دهمی و یازدهمی…

نمونه جزوه

شما در این دوره برای هر پایه، ۲ نوع جزوه دارید:

۱- جزوه درسنامه 

۲- جزوه تست های خط به خط

(برای دانلود نمونه جزوه، روی موارد بالا کلیک کنید)

در این دوره علاوه بر آموزش ویدیویی صفرتا صد هر پایه ، جزوات درسنامه هر کدام از پایه ها در اختیارتان قرار می گیرد.

ویژگی خاص و منحصر به فردی که این جزوات دارند این است که دانش آموز را از متن کتاب درسی بی نیاز میکنند و هر آن چیزی که برای موفقیت در آزمون های آزمایشی و کنکور نیاز دارد در کوتاه ترین زمان ممکن به او انتقال می دهند. علاوه بر این ، در این جزوات تمام تیپ تست های کنکور سراسری و همچنین تست های برگزیده آزمون های آزمایشی بررسی می شوند تا دانش آموز به هیچ منبع تستی دیگری نیاز نداشته باشد!

نتایج دانش آموزان دوره

مشاهده ویدیوهای بیشتر (کلیک کنید)

نظر دانشجوی علوم پزشکی تهران

در حال بارگذاری…

 

رسیدن از درصد ۴۰ به بالای ۸۰

در حال بارگذاری…

 

پیشرفت چشمگیر شیمی دوازدهم

در حال بارگذاری…

 

تبدیل شیمی به نقطه قوت پایدار

در حال بارگذاری…

 

رسیدن از درصد ۳۵ به بالای ۸۰

در حال بارگذاری…

 

رسیدن از زیر ۲۰ به بالای ۸۰

در حال بارگذاری…

لیست آپشن های دوره

مجموعه تستی خط به خط

دانلود نمونه جزوه

علاوه بر تحلیل تیپ تست های کنکور سراسری، یک مجموعه بانک تست بینظیر به نام مجموعه خط به خط در اختیارتان قرار میگیرد که دانش آموز را از هر منبع تستی دیگری بی نیاز خواهد کرد! این مجموعه شامل بیش از ۲۵۰۰ تست برگزیده از آزمون های آزمایشی مختلف مثل قلم چی، گاج، سنجش و گزینه دو است که به ترتیب خط به خط کتاب درسی طبقه بندی شده اند! به همین خاطر، نام این مجموعه ، «خط به خط» نامگذاری شده است! در ضمن این مجموعه تستی، پاسخنامه فراتشریحی دارد!

به جرات می توان گفت با بررسی و تحلیل این تست ها از هر منبع تستی دیگری بی نیاز خواهید شد و در کوتاه ترین زمان ممکن، روی هر مبحث، به یک تسلط فوق العاده خواهد رسید!

پکیج سرعت محاسبات ریاضی

در این دوره یک بخش جداگانه به محاسبات ریاضی اختصاص داده شده و تمام روش ها و تکنیک هایی که دانش آموز برای افزایش سرعت محاسبات نیاز دارد آموزش داده می شود.

ما اعتقاد داریم که محاسبات یک مهارت است و مهارت با تمرین و تکرار به دست می آید.

به همین دلیل اگر متعهد باشید به مدت ۲۱ روز، با صرف روزانه ۵ الی ۱۰ دقیقه ، تمرینات محاسباتی دوره را تمرین و تکرار کنید به شما قول میدهیم که سرعت محاسباتتان حداقل ۲ تا ۳ برابر خواهد شد!

تکنیک ها و روش هایی که برای افزایش سرعت محاسبات در این دوره آموزش داده می شوند تماما جنبه علمی دارند و قابل تعمیم هستند!

تکلیف تستی منظم

برای تست زدن سردرگم نیستید،

بلکه برنامه دارید!

علاوه بر تحلیل ویدیویی تست های آموزشی، به شما تکلیف تستی هم داده می شود تا بدانید بعد از آموزش، چه تست هایی را باید تمرین کنید!

رفع اشکال و پشتیبانی

یکی از مزیت هایی که این دوره را نسبت به دوره های مشابه، متمایز می کند، سیستم رفع اشکال منحصربه فرد دوره است. به طوری که شما بعد از مشاهده جلسات و یا بررسی تست ها، هر سوال یا اشکالی که داشتید می توانید بپرسید و بعد از ۱۲ الی ۲۴ ساعت، کامل ترین پاسخ ممکن را دریافت خواهید کرد تا هیچ ابهام و یا اشکالی برایتان باقی نماند. این مزیت با این کیفیت در هیچ کدام از دوره های مشابه شیمی در ایران وجود ندارد!

آزمون آنلاین زماندار

در این دوره بعد از پایان مباحث مشخص شده در برنامه راهبردی، به طور مستمر از شما آزمون گرفته می شود و با توجه به کارنامه تخصصی که بعد از پایان هر آزمون صادر می شود می توانید وضعیت پیشرفتتان را همواره بسنجید. همچنین بعد از پایان هر آزمون، پاسخنامه تشریحی هم در اختیارتان قرار میگیرد تا به تحلیل و بررسی سوالات آن آزمون بپردازید و یک مرور و جمع بندی فوق العاده داشته باشید!

برخی کارنامه ها و نظرات دانش آموزان (ورق بزنید)

مشاهده ویدیوهای بیشتر (کلیک کنید)

نظر دانشجوی علوم پزشکی تهران

در حال بارگذاری…

 

رسیدن از درصد ۴۰ به بالای ۸۰

در حال بارگذاری…

 

پیشرفت چشمگیر شیمی دوازدهم

در حال بارگذاری…

 

تبدیل شیمی به نقطه قوت پایدار

در حال بارگذاری…

 

رسیدن از درصد ۳۵ به بالای ۸۰

در حال بارگذاری…

 

رسیدن از زیر ۲۰ به بالای ۸۰

در حال بارگذاری…

توجه بسیار مهم :

مشاهده ی ویدیویی که در ابتدای صفحه قرار گرفته برای ادامه دادن الزامی است. لطفا تنها در صورتی پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید که ویدیوی بالای صفحه را تا انتها دیده باشید!